سرقت برای خرید خودروی لوکس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۶
کد مطلب: 106991
 
سارقی که به‌دلیل علاقه به خودرو‌های گران‌قیمت دست به سرقت می‌زد، دستگیر شد.
رئیس کلانتری ۱۳۰ نازی‌آباد از دستگیری سارق منزلی خبر داد که با مصدوم‌کردن مدیر ساختمان از محل متواری شده بود.


به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پیشگیری تهران، سرهنگ رسول جهانی گفت: حدود ساعت ۱۱:۳۰ سه‌شنبه‌شب مأموران کلانتری از سوی مرکز پلیسی ۱۱۰ در جریان یک فقره درگیری بین مرد و زنی در مجتمعی مسکونی در خیابان نیک‌نام قرار گرفتند؛ بنابراین گروهی از مأموران به محل رفتند و خانمی به آن‌ها مراجعه کرد و در‌حالی‌که جراحتی سطحی روی بدنش بود، از متواری‌شدن یک سارق منزل خبر داد. سرهنگ جهانی در ادامه گفت: خانم که مدیر ساختمان بود، شرح داد در خانه بوده که یکی از ساکنان زنگ زده و گفته است فرد غریبه‌ای را جلوی واحد طبقه اول دیده است. این زن سپس به‌سرعت خودش را رسانده و دیده جوانی کیف به دست در حال خروج از آپارتمان است و وقتی علت حضور او را پرسیده، مرد غریبه او را هل داده و به او حمله کرده است.


این مقام انتظامی افزود: بر اساس مشخصاتی که شاکی اعلام کرده بود، تلاش مأموران شروع و متهم ۲۴ ساله انتهای کوچه در‌حالی‌که کیف بزرگی در دست داشت، دستگیر شد. از داخل کیف سارق مقدار زیادی طلاجات به قیمت حدود ۱۰۰ میلیون تومان و نیز یک دستگاه هارد کامپیوتر و مدارک هویتی کشف شد.


به گفته سرهنگ جهانی، متهم در بازجویی اولیه گفت: از بالکن وارد طبقه اول شدم و پس از شکستن قفل داخل واحد مسکونی رفتم، ماه گذشته هم از یکی‌دیگر از واحد‌های آن ساختمان سرقت کرده بودم.


ضمنا متهم انگیزه سرقت را خرید خودروی لوکس عنوان کرد و گفت: از آنجایی که عاشق ماشین گران‌قیمت است، قصد داشته با سرقت‌های سریالی هزینه خرید خودروی لوکس را فراهم کند. متهم در مورد علاقه‌اش به خودروی لوکس گفت: هر‌جا خودروی لوکس مدل بالا می‌دیدم از راننده خواهش می‌کردم با خودروی او عکس بگیرم.

Share/Save/Bookmark
مرجع : روزنامه شرق
کلمات کليدی: سرقت ، خودرو لوکس ، سارق منازل