کشف جسد خالکوبی شده در جوی آب
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۱
کد مطلب: 106989
 
تحقیقات پلیس تهران برای شناسایی عامل یا عاملان قتل مردی ناشناس که جسد خالکوبی شده وی در شرق تهران کشف شده در جریان است.
تحقیقات پلیس تهران برای شناسایی عامل یا عاملان قتل مردی ناشناس که جسد خالکوبی شده وی در شرق تهران کشف شده در جریان است.

 

ساعت ۱۸:۳۰ عصر روز دوشنبه ۱۸‌تیرماه مردی با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و گفت: جسد مردی را در یکی از خیابان‌های شرقی تهران دیده است. پس از آن تیمی از مأموران کلانتری ۱۳۲‌نبرد در بلوار شاه‌آبادی حوالی بزرگراه محلاتی حاضر شدند. مأموران داخل جوی آبی که کنار زمین چند هکتاری بود با جسد مردی حدوداً ۳۰‌ساله روبه‌رو شدند که خون تمامی لباس‌هایش را رنگی کرده بود.


بدین ترتیب لحظاتی بعد بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس آگاهی در محل حادثه به تحقیق پرداختند.


مردی که موضوع را به پلیس خبر داده بود، گفت: من هر روز از این مسیر به خانه‌ام می‌روم. لحظاتی قبل در حال عبور از خیابان بودم که متوجه این جسد شدم. ابتدا فکر کردم مردی حالش بد شده و داخل جوی آب افتاده، اما وقتی به آن نزدیک شدم و لباس‌های خونی او را دیدم، فهمیدم که این مرد با ضربات چاقو به قتل رسیده است و به سرعت با اداره پلیس تماس گرفتم. معاینات و تن‌پیمایی از مقتول نشان داد وی که تمامی بدنش خالکوبی شده بود با ۱۵‌ضربه چاقو که ۹‌ضربه آن به قفسه سینه و اطراف آن و شش‌ضربه دیگر هم به پهلوی راست اصابت کرده بود به قتل رسیده است. همچنین تیم پزشکی قانونی در معاینات اولیه اعلام کرد حدود ۳‌ساعت از مرگ مرد ناشناس می‌گذرد. مأموران در ادامه دست به تحقیقات میدانی زدند که بررسی‌ها حکایت از این داشت مقتول به احتمال زیاد در مکان دیگری به قتل رسیده است و عامل یا عاملان قتل پس از حادثه جسد وی را در حالی که لباس بیرون به تن داشته به این مکان آورده و داخل جوی آبی رها کرده‌اند تا شناسایی نشوند.


همچنین در بررسی‌های بعدی مأموران هیچ مدرک هویتی از مقتول پیدا نکردند و بنابراین جسد برای شناسایی و انجام آزمایش‌های لازم به پزشکی قانونی فرستاده شد.


همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه بازپرس ویژه قتل به مأموران دستور داد تا با انجام تحقیقات میدانی از اهالی محل و بررسی پرونده افراد گمشده راز این قتل را بر ملا کنند.

Share/Save/Bookmark
مرجع : روزنامه جوان
کلمات کليدی: کشف جسد ، جسد خالکوبی شده ، قتل