رسیدگی به پرونده ناظم مدرسه غرب تهران طولانی نخواهد بود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸
کد مطلب: 106883
 
رییس کل دادگستری استان تهران با اشاره به برگزاری دادگاه رسیدگی به پرونده ناظم مدرسه غرب تهران گفت که رسیدگی به این پرونده طولانی نخواهد بود.

غلامحسین اسماعیلی در گفت‌گو با ایسنا با بیان اینکه برای متهم پروند کیفرخواست صادر شده است، اظهار کرد: امروز جلسه دادگاه در مجتمع قضایی ارشاد برگزار شد. مادامی که رای قطعی صادر نشده باشد از بیان جزییات موارد اتهامی با معذوریت قانونی مواجه هستیم و ان شاءالله بعد از صدور رای قطعی، نتیجه را اطلاع خواهیم داد.
وی در پاسخ به این سوال که برای رسیدگی به این پرونده چند جلسه دادگاه پیش بینی شده است گفت: پیش بینی ما این است به دلیل اینکه متهم یکنفر است و شکات هم تعداد زیادی نیستند جلسات دادگاه طولانی نخواهد بود.
رییس کل دادگستری استان تهران افزود: استنباط کردیم برخی از شکات با توجه به صحبت‌هایی که در مرحله تحقیقات داشتند در جلسه دادرسی شرکت نکنند. پیش بینی ما این است که حداکثر دو جلسه به این پرونده اختصاص داده شود و دادرسی طولانی نشود.
اسماعیلی در رابطه با تعداد شکات نهایی در این پرونده تصریح کرد: درمرحله دادسرا ۱۵ نفر اعلام شکایت کردند و برای همه این  افراد اخطاریه‌ای برای حضور در جلسه دادگاه ارسال شده است و از آنها دعوت شده است در جلسه دادگاه شرکت کنند. الزام قانونی برای حضور در جلسات برای شکات وجود ندارد و برخی ممکن است به صرف اعلام شکایت و بیان موضوع در دادسرا بسنده کنند و در دادگاه شرکت نکنند.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری ایسنا
کلمات کليدی: رییس کل دادگستری ، پرونده ناظم مدرسه ، کیفرخواست