محمود عباس و نتانیاهو راهی جام جهانی می‌شوند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۳
کد مطلب: 106769
 
منابع فلسطینی و اسرائیلی اعلام کردند که رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و نخست وزیر رژیم صهیونیستی، هر کدام جداگانه، به منظور دیدار با رئیس جمهوری روسیه و تماشای بازی فینال در رقابت‌های جام جهانی فوتبال به مسکو سفر خواهند کرد.
 به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، سفارت اسرائیل در روسیه اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم قصد دارد ۱۱ ژوئیه (چهارشنبه ۲۰ تیر) به منظور دیدار با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، عازم مسکو شود.

دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز انجام این دیدار در تاریخ مذکور را تایید کرد.

پیشتر نیز یک منبع در دفتر نتانیاهو در گفتگو با خبرگزاری "نووستی" اظهار کرده بود که نتانیاهو از طرف مقامات روسیه برای تماشای دیدار پایانی رقابت‌های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ که قرار است ۱۵ ژوئیه (یکشنبه ۲۴ تیر) برگزار شود، دعوت شده است.

این درحالی است که همزمان با حضور نتانیاهو در مسکو محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین نیز در این شهر حضور خواهد داشت.

در همین راستا، سفارت فلسطین در روسیه اعلام کرد که قرار است محمود عباس سیزدهم ماه جاری میلادی (۲۲ تیر) به منظور دیدار با پوتین و تماشای دیدار نهایی جام جهانی به مسکو سفر کند.

تاکنون هیچ منبعی اعلام نکرده که نتانیاهو و عباس در مسکو دیدار دو جانبه ویا دیدار سه جانبه‌ای را با پوتین خواهند داشت یا نه.

این در حالی است که روسیه بار‌ها بر آمادگی خود برای برگزاری نشستی میان عباس و نتانیاهو تاکید کرده است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری ایسنا
کلمات کليدی: عباس ، جام جهانی ، نتانیاهو