مهدی فخیم‌زاده در آی سی یو می ماند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵
کد مطلب: 106507
 
تهیه کننده و بازیگر پیشکسوت سینما در این باره افزود: بعد از این چند روز که از حادثه تصادف می‌گذرد امروز برای اولین بار ناهار خورد و برای چند دقیقه‌ای از تخت پایین آمد.
این تهیه کننده سینما، ادامه داد: خبر‌های که در برخی سایت‌ها مبنی بر شکستگی کمر و یا هر چیز دیگری منتشر می‌شود کذب محض است. ایشان فقط از ناحیه سر ضربه خورده بود و کبودی زیر چشم دارد که رو به بهبود است.
صادقی با اشاره به اینکه همچنان استاد فخیم‌زاده ممنوع الملاقات است، امروز مسئولان قدیم و جدید وزارت ارشاد و عوامل فیلم مشت آخر در بیمارستان جویای احوال فخیم زاده بودند که بنا بر دستور پزشک فعلاً امکان ملاقات وجود ندارد.
خبر خروج فخیم زاده از آی سی یو صحت ندارد.وی تاکید کرد: بنا بر گفته پزشکان حداقل تا روز دوشنبه آقای فخیم زاده باید در آی سی یو بماند و خبر‌های مبنی بر خروج ایشان از آی سی یو صحت ندارد.
صادقی خاطرنشان کرد: فخیم‌زاده هوشیاری کامل دارد و زمان بهبودی کامل و مرخص شدن وی از بیمارستان کاملاً به نظر پزشکان بستگی دارد.
فخیم زاده ۷۶ ساله روز چهارشنبه برای ارزیابی صحنه فیلمبرداری فیلم جدیدش «مشت در وقت اضافه» از خیابان رادیو دریای چالوس با موتورسیکلت در حال حرکت بود که با یک دستگاه موتور سیکلت برخورد کرد و مجروح و بلافاصله به بیمارستان طالقانی چالوس جهت مداوا، منتقل شد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : رکنا
کلمات کليدی: تصادف ،مهدی فخیم زاده