۲
 
رها شدن نوزاد 3 ماهه در تبریز، نامه مادر اشک همه را در آورد! +عکس
تاریخ انتشار : شنبه ۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۹
کد مطلب: 106438
 
نوزادی به نام زهرا سه ماهه در میدان منظریه تبریز زیر سایه درخت با یک نامه رها شد.
بعد از اینکه این نوزاد به بهزیستی تبریز تحویل داده شد و هموطنان زیادی برای کمک به این نوزاد پیام هایی را ارسال کردند.
یکی از هموطنان خیر با ارسال پیامی خواهان پرداخت هزینه نگهداری و تأمین سرپناه مناسب برای نوزاد و مادرش شده است و در پیامش خواسته اگر کسی سرنخی از مادر این نوزاد دارد، خبر بدهد که تا این مادر و دختر دوباره کنار هم بتوانند زندگی کنند.

قابل ذکر است تعدادی از هموطنان خوش قلبمان با ارسال پیام به ادمین کانال خواستار پذیرش فرزندخواندگی این نوزاد از طریق قانونی هستند.
نوزاد رها شده تبریزی در سلامت کامل است
زهرا باقری مدیر شیرخوارگاه احسان بهزیستی شهرستان تبریز با اعلام اینکه این نوزاد ۲.۵ ماهه در اختیار شیرخوارگاه احسان است، افزود: خوشبختانه پزشک مرکز پس از معاینه و انجام آزمایش های لازم از سلامت کامل نوزاد خبر داده است.
خانم باقری در ادامه گفت: طبق اعلام کلانتری محل، پس از بررسی های لازم در خصوص این حادثه، تا اطلاع ثانوی این نوزاد در اختیار این مرکز است.
گفتنی است، تصاویری از یک نوزاد رها شده در خیابان منظریه تبریز در فضای مجازی منتشر شده بود. طبق تصاویر منتشر شده مادر این نوزاد در نامه ای از عدم توانایی مالی لازم برای بزرگ کردن این نوزاد خبر داده و اعلام کرده بود، پدر کودک نیز فوت کرده است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : رکنا
کلمات کليدی: تبریز،کودک رها شده
 


United States
۱۳۹۷-۰۴-۰۹ ۱۶:۲۸:۱۷
پدر نداشت. کس و کار هم نداشت؟ (2841)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷-۰۴-۰۹ ۲۱:۴۸:۴۴
جناب اقاى نوبخت اونوقت شما توصيه ميكنين مردم ٦ ماه تحمل كنند بابا بس كنين شما حتى نميتونين با رقباى داخلى تون كنار بيايين كما اينكه بعد از پيروزى در انتخابات چنان به خودتان باليدين كه انگار مادام العمر ما دولت را به شما تحويل داديم بس كنين (2842)