خصوصیات خواستگار خوب از نظر «جناب خان»
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۸
کد مطلب: 106339
 
خندوانه شب گذشته خصوصیات خواستگار خوب را بررسی و البته به بحران خشکسالی و کم آبی در کشور نیز پرداخت.
 خندوانه شب گذشته خصوصیات خواستگار خوب را بررسی و البته به بحران خشکسالی و کم آبی در کشور نیز پرداخت.
 
رامبد جوان مجری و کارگردان برنامه «خندوانه» با حضور جناب خان، میزبان حجت میان آبادی، عضو هیئت علمی دانشگاه و پژوهشگر هیدروپلیتیک و دیپلماسی آب بود.

شب گذشته جناب خان از همان ابتدای برنامه در استودیو حاضر شد و همراه تماشاگران قطعه معروف خندوانه را خواند و گفت: دوست دارم امشب شادی برنامه را تقدیم کنیم به بچه مردم! چونکه یک عمر در عین گمنامی الگوی همه بود. جوان درادامه شادی برنامه را به بچه‌های مردم تقدیم کرد و پس از اجرای قرعه کشی برنامه به گفتگو با جناب خان پرداخت.

جناب خان از جوان درباره معیار‌های دختر‌های امروزی برای ازدواج پرسید و جوان بیان کرد: معمولا وقتی یک خواستگار برای دختری می‌رود، باید بتواند خرج اولیه زندگی را تامین کند.

جناب خان درادامه خطاب به جوان گفت: من در نقش پسر و تو نقش یک دختر را بازی کن، که من به خواستگاری می‌آیم، تا چه اندازه چهره، صدا، اندام، ثروت، تحصیلات و ... برای یک دختر اهمیت دارد؟

جناب خان در ادامه توصیف یک خواستگار خوب، حالش در استودیو بد شد و از خواستگار جدید احلام خبر داد.

در ادامه برنامه بخش‌هایی از اجرا‌های «خنداننده شو» به نمایش درآمد و «کیا» بازیگر بخش نمایشی در استودیو حاضر شد و از مصرف متفاوت آب در زندگی گفت و پس از آن جوان به بحران کم آبی کشور اشاره کرد و از همه مسئولان و مردم ایران خواست تا با دقت گفتگوی او را با حجت میان آبادی، عضو هیئت علمی دانشگاه و پژوهشگر هیدروپلیتیک و دیپلماسی آب تماشا کنند.

میان آبادی گفتگو را با خبری تلخ شروع کرد و گفت: متاسفانه حال زمین ما در کل دنیا خوب نیست و شاید جالب باشد بدانید که در ۲۰ سال گذشته در کشور چین ۲۸ هزار رودخانه نابود شده است و این مشکل را ما در همه کشور‌ها داریم.

وی ادامه داد:شرایط کره زمین شرایطی بحرانی است و کشور ماهم به طبع در این بحران قرار دارد.

میان آبادی با تاکید براینکه با این نوع رفتار در طبیعت نمی‌توانیم دوام بیاوریم، بیان کرد: طبق وضعیت زمین در کشورمان باید در مصرف آب و انرژی‌های طبیعی تغییر الگو و سیاست بدهیم.

جوان به وجود ریزگرد‌ها اشاره کرد و میان آبادی گفت: قطعا وجود ریزگرد‌ها به کمبود آب مرتبط می‌شود و خشک شدن هورها، تالاب‌ها و رودخانه سرمنشأ اصلی آنهاست.

میان آبادی با بیان راهکار‌هایی برای جلوگیری از خشکسالی کشور و جهان افزود: قطعا یکی از کار‌ها تغییر الگوی مصرف از آب است و دیگری ایجاد باغ و باغداری کشور است. ما در هر کدام از شهرهایمان باغ داشتیم، اما در حال حاضر با استفاده از الگوی غلط کشور‌های غربی چمن را جایگزین درخت و باغ کرده ایم.

در پایان این برنامه جوان از کمپین قطره قطره گفت و پس از آن گزارشی از تمرین شرکت کننده‌های استندآپ کمدی پخش شد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگاران
کلمات کليدی: جناب خان ، خندوانه ، خواستگاری