صعود برزیل به مرحله بعد با قضاوت داور ایرانی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲
کد مطلب: 106324
 
تیم ملی فوتبال برزیل موفق به پیروزی مقابل صربستان و صعود به مرحله حذفی شد. قضاوت این دیدار بر عهده علیرضا فغانی داور ایرانی بود.
تیم ملی فوتبال برزیل موفق به پیروزی مقابل صربستان و صعود به مرحله حذفی شد. قضاوت این دیدار بر عهده علیرضا فغانی داور ایرانی بود.
 
 تیم ملی فوتبال برزیل از ساعت ۲۲:۳۰ چهارشنبه شب در گروه E. جام جهانی روسیه به مصاف صربستان رفت که این دیدار در پایان با پیروزی دو بر صفر زردپوشان به اتمام رسید. پائولینیو (۳۶) و تیاگو سیلوا (۶۸) برای برزیل گلزنی کردند.

برزیل در حالی به مصاف صربستان رفت که هر دو تیم برای صعود آسوده به مرحله یک هشتم نهایی نیاز به سه امتیاز این دیدار داشتند.

با این حال شاگردان تیته در برزیل موفق شدند نبض بازی را در اختیار بگیرند و با انجام یک بازی فانتزی موقعیت‌هایی را روی دروازه نماینده اروپا ایجاد کنند. برزیلی‌ها موفق شدند در نیمه اول توسط پائولینیو به گل برسند تا سلسائو با خیال راحت به رختکن برود.

در نیمه دوم صربستان قصد جبران نتیجه را داشت، اما باز هم بازیکنان این تیم موفق نشدند ضربه نهایی را به خوبی بزنند تا برزیل روی کرنری که نیمار زد توسط تیاگو سیلوا به گل دوم برسد.

برزیل با این برد همراه با سوئیس از گروه E. به مرحله یک هشتم نهایی رسید. قضاوت دیدار تیم‌های برزیل و صربستان برعهده علیرضا فغانی به همراه رضا سخندان و محمدرضا منصوری بود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری مهر
کلمات کليدی: برزیل ، صربستان ، فغانی ، جام جهانی