نارضایتی تماشاگران جام جهانی به دلیل حذف ایران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰
کد مطلب: 106303
 
سایت گاردین در گزارشی از نارضایتی هواداران فوتبال در روسیه از قرار گرفتن اسپانیا بالاتر از ایران در گروه B. و در نهایت حذف ایران نوشت.
گاردین با اشاره به حذف تیم ملی فوتبال ایران از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در گروه B. اعلام کرد که برخی از هواداران فوتبال روسیه از این مسئله ناراحت شده‌اند. تیم ملی فوتبال ایران در بازی آخر خود در دور گروهی جام جهانی روسیه مقابل پرتغال به نتیجه یک - یک رسید. به این ترتیب تیم‌های ملی فوتبال پرتغال و اسپانیا با پنج امتیاز به دور بعد راه یافتند.


گاردین درباره نظر هواداران فوتبال نوشت: هواداران فکر می‌کنند اگر داور بازی اسپانیا و مراکش کمک نمی‌کرد که در دقایق آخر اسپانیا مقابل مراکش به مساوی دست یابد، تیم ملی فوتبال ایران می‌توانست با چهار امتیاز به دور بعد راه یابد.


هوادارانی که بعد از بازی روز دوشنبه با گاردین صحبت کردند معتقد بودند که تیم ملی ایران به صورت واضحی توسط قضاوت نادرست داور بازی اسپانیا – مراکش از ادامه جام جهانی حذف شد.


یک هوادار در این باره به گاردین، گفت‌: این خیلی ناراحت کننده است؛ ایران باید بالاتر از تیم ملی اسپانیا قرار می‌گرفت حتی زمانی که کمک داور بازی اسپانیا- مراکش گل دوم را آفساید اعلام کرد. داور وسط تصمیم دیگری گرفت. این یک دزدی آشکار است و برای فیفا خوب نیست. آن‌ها می‌خواستند به هر قیمتی اسپانیا صعود کند.

Share/Save/Bookmark
مرجع : کیهان
کلمات کليدی: تماشاگران جام جهانی ، نارضایتی ، حذف ایران