مصر از سعودی‌ها برای باخت در جام جهانی رشوه گرفته بود؟
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۷
کد مطلب: 106300
 
خبرنگار معروف مصری از باخت تیم مصر در برابر تیم عربستان انتقاد و دولت مصر را به دریافت رشوه جهت باختن تیم این کشور در برابر عربستان سعودی متهم کرد.
خبرنگار معروف مصری از باخت تیم مصر در برابر تیم عربستان انتقاد و دولت مصر را به دریافت رشوه جهت باختن تیم این کشور در برابر عربستان سعودی متهم کرد.

تیم ملی فوتبال مصر و تیم عربستان سعودی در چارچوب مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، روز دوشنبه به مصاف یکدیگر رفتند و نتیجه دو بر یک به نفع عربستان سعودی به پایان رسید. این باخت موجب خشم طرفداران و شهروندان مصر شد و برخی از احتمال وجود تبانی برای باخت این کشور خبر دادند.

«آیات عُرابی»، از خبرنگاران معروف مصر بعد از این شکست به شدت از دولت مصر به ریاست جمهوری «عبدالفتاح السیسی» انتقاد کرد و از احتمال دریافت رشوه برای باخت تیم ملی مصر در برابر تیم سعودی خبر داد. او در صفحه شخصی خود نوشت: «این امر بسیار محتمل و وارد است؛ حتی اگر این بازی در مقابل چند گونی برنج واگذار شده باشد و این احتمال با وجود شخص کم‌توقعی، چون (السیسی) بسیار وارد است.»

عرابی به حذف دو تیم مصر و عربستان از جام جهانی اشاره کرد و نوشت: «خدا را شکر که هر دو تیم از جام جهانی حذف شدند تا با توپ و با بازی‌های مملو از اتلاف وقت مانند این، توجه مردم از خیانت‌ها، بلا‌ها و جنایت‌های آن‌ها [مقامات مصری و سعودی]به جای دیگر منحرف نشود.» تیم ملی مصر به رغم وجود بازیکنی مانند «محمد صلاح» در برابر تیم سعودی باخت و این مسئله باعث شد که «ترکی آل الشیخ»، رئیس هیئت ورزش عربستان بعد از بازی در توییتی بنویسد: «تیم ملی عربستان با وجود بازیکنی، چون محمد صلاح برد.»
Share/Save/Bookmark
مرجع : کیهان
کلمات کليدی: تیم مصر ، تیم عربستان ، رشوه ، باخت