جانشین مسلمان در پرسپولیس مشخص شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴
کد مطلب: 106279
 
بشار رسن در لیگ هجدهم به بازیکن فیکس پرسپولیس تبدیل خواهد شد.
 بشار رسن با توجه به خروج محسن مسلمان بازی‌ساز اصلی سرخ‌پوشان در فصل پیش رو خواهد بود. محسن مسلمان پس از این که دو فصل خوب به همراه پرسپولیس داشت و در نیم فصل اول لیگ هفدهم نیز یکی از بازیکنان کلیدی برانکو ایوانکوویچ بود، به یک‌باره از ترکیب اصلی این تیم کنار گذاشته شد تا در آستانه خروج از باشگاه قرار داشته باشد و اتفاقاتی که در جشن قهرمانی پرسپولیسی‌ها رقم خورد، او را بیشتر به درهای خروجی باشگاه نزدیک کرد تا این هافبک مستعد ادامه فوتبال خود را در اصفهان و ذوب آهن که از دوران نوجوانی از این تیم به فوتبال ایران معرفی شده بود بازگردد.

البته برانکو که در نهایت راضی به ادامه حضور مسلمان نشد، در میان بازیکنان خود بشار رسن را در اختیار دارد که طی یک فصل حضور در باشگاه پرسپولیس هیچ گاه به عنوان بازیکنی ثابت به شمار نمی‌رفت ولی حالا با خروج مسلمان این فرصت در لیگ هجدهم و البته ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در اختیار او قرار گرفته که بتواند شایستگی‌های خود را به عنوان بازیکنی که حالا باید بار بیشتری را در طراحی حملات سرخ‌ها متحمل شود، نشان دهد.

دیروز شاگردان برانکو ایوانکوویچ در یک دیدار نه چندان سخت در شرایطی برابر پرسپولیس قائمشهر به میدان رفتند و با ۸ گل این تیم را شکست دادند که بشار رسن نقش هافبک بازی‌سار را برعهده داشت تا کم کم آماده ایفای نقش مهم خود در لیگ شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرآنلاین
کلمات کليدی: جانشین مسلمان ، پرسپولیس