بیرانوند: بعد از مهار پنالتی رونالدو فکر کردم خواب هستم!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۳
کد مطلب: 106271
 
دروازه‌بان تیم ملی گفت: خوشحالم از اینکه مردم به حرف من که آن را سوژه طنز خود کرده بودند، رسیدند.
 علیرضا بیرانوند بعد از بازگشت کاروان تیم ملی به ایران در جمع خبرنگاران گفت: فکر کنم ایران در جام‌جهانی آنقدر خوب کار کرد که حالا همه تیم‌ها آرزو می‌کنند در دوره بعدی این رقابت‌ها با ایران همگروه نباشند. امیدوارم در جام ملت‌ها قهرمان شویم و دل مردم را شاد کنیم.

وی درباره مهار پنالتی رونالدو عنوان کرد: تمرینات خیلی خوبی را پشت‌ سر گذاشته بودم و در شرایط خیلی خوب راهی جام‌جهانی شدم. خوشحالم از اینکه مردم به حرف من در مورد رونالدو که آن را طنز خود کرده بودند، رسیدند. در مورد رونالدو جمله‌ای گفتم و این جمله تا مدت‌ها بین مردم سوژه طنز شد اما الان همه صحبت دیگری در این مورد می‌کنند و این جای خوشحالی دارد.

بیرانوند خاطرنشان کرد: مقابل قهرمان اروپا بازی خیلی خوبی ارائه دادیم و حتی می توانستیم برنده میدان باشیم. در دقایق پایانی فرصت‌های خوبی داشتیم و الان ناراحتیم که چرا از گروه‌مان صعود نکردیم. من هر جا صحبت کردم گفتم که حس خیلی خوبی دارم و گرفتن پنالتی هم برایم مهم نبود چرا که مهم صعود ایران بود. از دروازه کشورم حراست می‌کردم و خوشحالم از اینکه توانستم آن ضربه پنالتی را مهار کنم. همین که الان سرمان بالاست و مردم خوشحالند ارزش زیادی دارد.

بیرانوند در واکنش به اینکه بازیکنان تیم ملی گفته‌اند بیرانوند بعد از مهار پنالتی رونالدو نمی‌خواست از زمین بلند شود، گفت: بله یک لحظه فکر کردم در خواب هستم و قتی بلند شدم نمی‌دانستم کجا هستم!

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرآنلاین
کلمات کليدی: بیرانوند، رونالدو