تلگرام طلایی فیلتر می‌شود؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۶
کد مطلب: 105604
 
عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه می‌گوید: مشخص نیست که سرور‌های تلگرام طلایی در کدام کشور است و این نوع تلگرام فیلتر نمی‌شود.
عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه می‌گوید: مشخص نیست که سرور‌های تلگرام طلایی در کدام کشور است و این نوع تلگرام فیلتر نمی‌شود.

 رمضانعلی سبحانی فر (نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه) درباره تلگرام طلایی گفت: مباحثی درباره این تلگرام مطرح شده که براساس برخی اظهارنظر‌ها تلگرام طلایی با زبان فارسی بر روی تلگرام اصلی نصب شده است، اما درباره کم و کیف فعالیت آن اطلاع کافی در دست نیست.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی به خانه ملت گفت: مشخص نیست که سرور‌های تلگرام طلایی در کدام کشور است.

رییس کمیته ارتباطات کمسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره اینکه آیا تلگرام طلایی فیلتر می‌شود یا خیر، افزود: ظاهراً این نوع تلگرام فیلتر نمی‌شود؛ البته این بدان معنا نیست که ما به بخشی از تلگرام اجازه فعالیت داده و به بخشی اجازه فعالیت ندهیم.

عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه همچنین درباره آخرین وضعیت نامه شش وزیر و دو نفر از نمایندگان مجلس به عنوان اعضای این کمیته به دادستان کل کشور برای رفع فیلتر توییتر، تصریح کرد: هنوز هیچ پاسخی به این نامه داده نشده و به جواب نرسیده است.

Share/Save/Bookmark
مرجع : ایلنا
کلمات کليدی: فیلترینگ توئیتر ، تلگرام طلایی ، دادستانی ، توئیتر