نصرتی: کی‌روش همه چیز درباره مراکش می‌داند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵
کد مطلب: 105340
 
مدافع اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: کادر فنی تیم ملی فوتبال تمام نکات لازم را در خصوص تیم ملی مراکش در اختیار بازیکنان قرار داده است.
محمد نصرتی درباره نخستین بازی تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مقابل مراکش گفت: حریف بسیار قدرتمندی از قاره آفریقا در گروه ایران حضور دارد. آن‌ها در یکسال اخیر بازی‌های مهمی را برده اند و در بازی‌های تدارکاتی هم نشان دادند که توانایی‌های بالایی دارند. فکر می‌کنم مراکش به همان اندازه که سایر حریفانمان خطرناک هستند بتواند مشکل آفرین شود.

مدافع اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازی اول همیشه در یک تورنمنت بزرگ مهم است. امیدوارم بازیکنان تیم ملی بتوانند با استراتژی‌هایی که آقای کی روش در نظر گرفته است نتیجه درخور شان کسب کنند. سرمربی تیم ملی یک مربی کاملا حرفه‌ای است که بدون شک تا کنون تمام مسائل را درباره تیم ملی مراکش کسب کرده است و تمام مسائل فنی را در اختیار بازیکنان قرار داده است. حضور چنین مربی بزرگی برای تیم ملی بسیار خوب است. ضمن اینکه بازیکنان خوبی هم در ترکیب تیم ملی داریم که امیدوارم بتوانند وظایفشان را به نحو احسن در زمین مسابقه اجرا کنند.

وی درباره رویای فوتبال‌دوستان ایرانی که صعود به مرحله حذفی است افزود: کار بسیار سختی پیش رو داریم. بهترین تیم‌های حال حاضر دنیا در جام جهانی هستند و گروه ما هم از حضور ان‌ها بی نصیب نیست. باید واقع بین بود و تنها انرژی مثبت به روسیه فرستاد. چون خیلی خوب می‌دانم که چشم بازیکنان تیم ملی به دنبال همین انرژی‌های مثبت است.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری مهر
کلمات کليدی: نصرتی ، کی‌روش ، مراکش