آخرین خبر ژوله درباره ساخت «شب‌های برره۲»
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۹
کد مطلب: 105072
 
امیر مهدی ژوله نویسنده سریال «شب‌های برره» ساخته مهران مدیری در خصوص ساخت فصل جدید این سریال توضیحاتی ارایه داد.
چندی پیش خبری مبنی بر ساخت یک سریال تلوزیونی به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی در فضای مجازی و رسانه‌ها منتشر شد، خبر‌ها مبنی بر ساخت سری جدید سریال شب‌های برره بود، ولی این بار برای شبکه خانگی.

امیر مهدی ژوله نویسنده سری اول سریال «شب‌های برره» در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر ساخت سری جدید این سریال گفت: عکسی که در فضای مجازی منتشر شد، فقط یک دورهمی ساده بود و تصمیمی برای ساخت این سریال به صورت جدی گرفته نشده است. من هم متنی برای این سریال آماده نکرده ام، اما ممکن است این اتفاق در آینده بیفتد.

وی در ادامه در خصوص آخرین پروژه خود گفت:: به تازگی آخرین سکانس فیلم سینمایی «سونامی» را بازی کرده ام و در حال حاضر جز این فیلم نقش جدید و متن جدیدی را آغاز نکرده ام.

گفتنی است؛ سریال «شب‌های برره» به کارگزدانی مهران مدیری در سال ۱۳۸۴ ساخته شد که بازیگرانی مثل مهران مدیری، سیامک انصاری، شقایق دهقان، هادی کاظمی، محمد رضا هدایتی، فلامک جنیدی و... در آن به ایفای نقش پرداختند.
داستان این سریال در مورد یه روزنامه نگار در دهه بیست بود که پس از نوشت یک مقاله به دور‌ترین نقطه ایران تبعید می‌شود و در این بین دچار حوادث جالبی میگردد.

Share/Save/Bookmark
مرجع : صبا
کلمات کليدی: امیر مهدی ژوله ، شب های برره ، سریال تلویزیونی