کی‌روش بازی با مراکش را سرنوشت‌ساز خواند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۵
کد مطلب: 104669
 
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان نخستین دیدار گروه B. جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر مراکش را بسیار سرنوشت‌ساز دانست.
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان نخستین دیدار گروه B. جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر مراکش را بسیار سرنوشت‌ساز دانست.

به گزارش خبرگزاری ریانووستی روسیه، کارلوس کی‌روش گفت: در تیم ملی فوتبال ایران ۳ بازیکن (سردار آزمون، میلاد محمدی و سعید عزت‌اللهی) هستند که در لیگ برتر روسیه بازی می‌کنند و کمک زیادی به ما کردند. آن‌ها چیز‌های زیادی درباره هواداران فوتبال، خصوصیت‌ها و شرایط روسیه به ما گفتند. این اطلاعات به طور کلی کمک زیادی کرد تا ما محل مناسبی را جهت کمپ تیم ملی فوتبال ایران برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در نظر بگیریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: ما گروه بسیار جالبی داریم که گروه مرگ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است، اما آماده هستیم. محل تمرین ایران نیز فوق‌العاده است، اما سطح کیفی بالای جام جهانی ۲۰۱۸ برای من چیز عجیبی نخواهد بود. اطمینان دارم که شاهد رقابت‌های بسیار عالی خواهیم بود.

کارلوس کی‌روش درباره حریفان ایران در گروه B. جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: بازی نخست با مراکش برای ما سرنوشت‌ساز است و نشان می‌دهد چه توانمندی‌هایی داریم. تمامی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران اهمیت این بازی را درک می‌کنند و احساس مسئولیت دارند. البته نیازی نیست تا درباره ۲ بازی با اسپانیا و پرتغال حرف زیادی بزنیم. ما باید با تیم‌های با کلاس بالای فوتبال جهان روبرو شویم که چالشی برای ایران محسوب خواهد شد.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کلمات کليدی: کی روش ، مراکش ، جام جهانی