هیچکس نمی‌تواند موشک‌ها را از ایران بگیرد

ابتکار , 9 خرداد 1397 ساعت 8:14

جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه هیچکس نمی‌تواند قدرت موشکی ما را نابود کند و اگر می‌ترسند به پناهگاه بروند گفت‌: حداکثر کار آن‌ها تحریم کردن است، اما ایران غنی است و تحریم پذیر نیست؛ ایران قوی است پس خواب آشفته نبینند.


جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه هیچکس نمی‌تواند قدرت موشکی ما را نابود کند و اگر می‌ترسند به پناهگاه بروند گفت‌: حداکثر کار آن‌ها تحریم کردن است، اما ایران غنی است و تحریم پذیر نیست؛ ایران قوی است پس خواب آشفته نبینند. به گزارش ایسنا، سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در مراسم افتتاح مسجد امام حسن (ع) دانشگاه افسری و تربیت پاسدار امام حسین (ع) با بیان اینکه شهدا برای دفاع از کشور و حریم ولایت و امامت جان خود را فدا کردند، گفت: جوانان ما به پیروی از شهدا لباس جهاد پوشیدند تا بر تن ملت ما لباس عزت بپوشانند.

سلامی با اشاره به اقدامات گروه‌های تروریستی در سوریه و تشکیل داعش توسط آمریکایی‌ها گفت: آن‌ها به سوریه حمله می‏کنند، اما سیاست هایشان متلاشی می‌شود یا به پایگاهی حمله می‌کنند، اما چند روز بعد سرزمین‌های اشغالی به آتش کشیده می‏شود. وی افزود: در حالی که ترامپ از برجام خارج می‌شود و فکر می‌کند کار بزرگی کرده روز بعدش سرزمین‌های اشغالی به آتش کشیده می‌شود. این واقعیت رخ داده است، بماند که برخی امروز سعی می‌کنند یاس را در جامعه پخش کنند، اما جامعه ما شبیه کشور‌های تحریم شده نیست.
جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به برخی مشکلات اقتصادی در کشور اظهار داشت: اگر ما مشکل اقتصادی داریم مشکل آن‌ها بیشتر از ما است، فرانسه که یک کشور مدرن غربی است در روز‌های گذشته شاهد خبر‌های زیادی بود. در آمریکا ۴۱ میلیون انسان گرسنه هستند، اما آیا در کشور ما هم چنین است. وی افزود: در کشورما مشکل وجود دارد، اما می‌دانیم که نباید به دشمن تکیه کرد پس هر چه زمان گذشته شجره سپاه قدرت گرفته و امروز به درجه‌ای از قدرت رسیده که وزیر خارجه آمریکا در ۱۲ شرط می‌گوید ایران باید به حضور خود در منطقه پایان دهد، این یعنی آن‌ها نمی‌توانند چنین کاری کنند و از ما می‌خواهند خودمان این کار را انجام دهیم. سلامی تصریح کرد: آن‌ها فکر می‌کنند ایران باید توسعه موشکی خود را خاتمه دهد، اما چون نمی‌توانند ما را مجبور کنند از ما می‌خواهند خودمان چنین کاری کنیم. وی ادامه داد: آن‌ها در حالی که کشور را تحریم می‌کنند تصور این را دارند که ایران خود را خلع سلاح می‌کند در حالی که امروز قدرت و نظام ایران بخش‌هایی از جامعه اسلامی را تحت تاثیر قرار داده، آن‌ها تصور می‌کنند ایران این قدرت و حضور و نفوذ را کنار می‌گذارد، اما نمی‌دانند که این نفوذ فیزیکی نیست بلکه باور اسلام است و این نفوذ وجود دارد و هیچکس نمی‌تواند آن را از بین ببرد و فقط می‌توانند در برابر گسترش آن تسلیم باشند. جانشین فرمانده کل سپاه در پایان با تاکید بر اینکه هیچکس نمی‌تواند قدرت موشکی ما را نابود کند و اگر می‌ترسند به پناهگاه بروند گفت‌: حداکثر کار آن‌ها تحریم کردن است، اما ایران غنی است و تحریم پذیر نیست؛ ایران قوی است پس خواب آشفته نبینند.


کد مطلب: 104131

آدرس مطلب: http://newsirani.com//news/104131/هیچکس-نمی-تواند-موشک-ها-ایران-بگیرد

خبر ایرانی
  http://newsirani.com