اکران فیلم و پخش فوتبال در کافی شاپ‌ها ممنوع!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰
کد مطلب: 103659
 
رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه درخواستی مبنی‌بر اکران بازی‌های جام جهانی در سینما‌ها به پلیس ارسال نشده است، گفت: پلیس نهایت همکاری را برای اکران مسابقات فوتبال در سینما‌ها در نظر می‌گیرد.
رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه درخواستی مبنی‌بر اکران بازی‌های جام جهانی در سینما‌ها به پلیس ارسال نشده است، گفت: پلیس نهایت همکاری را برای اکران مسابقات فوتبال در سینما‌ها در نظر می‌گیرد.

سردار حسین رحیمی درباره اکران بازی‌های جام جهانی در سینما‌های پایتخت گفت: از مدت‌ها پیش زمزمه‌های اکران بازی‌های فوتبال در سینما وجود داشت ما هم منتظر ارایه طرح و برنامه از سوی شورای صنفی سینما داران بودیم، اما تاکنون هیچ طرحی از سوی این عزیزان به پلیس ارایه نشده است.

رحیمی با اشاره به اینکه پلیس به هیچ وجه مخالف شادی شهروندان نیست ادامه داد: مسائل مختلفی در رابطه با اکران فوتبال در سینما‌ها باید مورد بررسی قرار گیرد؛ و در صورت ارایه طرح از سوی شورای صنفی این نوید را می‌دهم که پلیس تهران بزرگ در کمترین زمان ممکن فراز و فرود‌های طرح ارایه شده را بررسی کرده و نظر قطعی خودش را اعلام می‌کند.

رییس پلیس پایتخت در ادامه با اشاره به تبلیغ گسترده برخی از کافی شاپ‌ها برای فراهم کردن تسهیلات ویژه برای دیدن مسابات فوتبال در محیط‌های کافه‌ها گفت: بر طبق قانون اصناف کافی شاپ‌ها اجازه اکران فیلم و مسابقات فوتبال را ندارند و در صورت انجام هر کاری باید مجوز‌های مربوطه را از پلیس اماکن دریافت کنند.

وی ادامه داد: ما منتظریم که اگر دست‌اندرکاران این امر تمایل دارند این کار انجام شود درخواست‌شان را ارائه کنند حتما با نگاه مثبت به این موضوع می‌نگریم و اگر مشکلی نباشد سعی می‌کنیم تا این اتفاق بیفتد.

رئیس پلیس تهران بزرگ همچنین در واکنش به اظهارنظر یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه گشت‌های امنیت اخلاقی باید در کشور و تهران کمتر شود، اظهار داشت: گشت‌های امنیت اخلاقی در راستای برقراری امنیت در تهران است.

وی با بیان اینکه امنیت دارای مولفه‌ها و ابعادی است، گفت: گشت‌های امنیت اخلاقی در شهر تهران به کار خود ادامه خواهند داد و ماموران ما در این گشت‌ها تلاش خواهند کرد تا در انجام ماموریت‌های با دقت و قدرت بیشتری عمل کنند.

Share/Save/Bookmark
مرجع : میزان
کلمات کليدی: اکران فیلم ، پخش فوتبال ، کافی شاپ ها ، پلیس پایتخت ، گشت ارشاد