پایان غم انگیز یک مهمانی مجردی در ولنجک تهران!
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰
کد مطلب: 103312
 
یکی از اراذل و اوباش های معروف تهران پس از تحمل حبس و آزادی از زندان در یک مهمانی مجردی در ولنجک اقدام به قتل دوستش کرد.
به گزارش خبرایرانی، سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ در خصوص وقوع قتل در مهمانی مجردی گفت:یک نفر از اراذل اوباش سطح یک تهرانکه چندی قبل در عملیات پلیس با شلیک گلوله به ناحیه پا بازداشت شده بودبعد از تحمل زندان و آزادی از آن در یک میهمانی مبادرت به قتل یکی از دوستان خود کرد
قتل در مهمانی مجردی

سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی گفت:یک نفر از اراذل اوباش سطح یک تهران که چندی قبل در عملیات پلیس با شلیک گلوله به ناحیه پا دستگیر شده بود پس از تحملزندان و آزادی از آن در یک میهمانی اقدام به قتل یکی از دوستان خود کرد.

سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد:این متهم در یک میهمانی مجردییکی از دوستان خود را به قتل رساند و دو نفر دیگر را مجروح کرده و فراری شد.

این مقام ارشد پلیس تهران با تاکید بر این مطلب که متهم به اتهام قتل عمد تحت تعقیباداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ بود، اظهارداشت:در ساعت ۲۰ عصر روز گذشتهوقوع یک فقره فوت به دلیل اثابت ضربات چاقو به کلانتری ولنجک اعلام شد که با حضورماموران در بیمارستان معلوم شد فردی حدوداً ۳۵ ساله به همراه دو نفر دیگر که آن هانیز به دلیل اصابت جسم تیز مجروح شده اند به بیمارستان منتقل شده اند که یکی از آن ها در بیمارستان فوت می کند.

وی گفت:با اعلام خبر فوت در بیمارستان به اداره ویژه قتل پلیس آگاهی کارآگاهانر بیمارستان حاضر شده و پس از تحقیقات از ۲ مجروح صحنه درگیری یکی از اراذل و اوباشسطح یک شهر تهران به عنوان قاتل فراری شناسایی می شود.

سرهنگ یاراحمدی تصریح کرد:مجروحان حادثه اعلام کردند که آن ها از دوستان قاتل فراری هستندکه این قاتل پس از آزادی از زندان در خانه مجردی اقدام به برگزاری میهمانی کرده،اما در میهمانی با آن ها درگیر شده و هر ۳ نفر را با ضربات چاقو مورد هدف قرار داده است.

سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد:از زمان اعلام خبر به اداره دهم پلیس آگاهی پروندهقتل عمد تشکیل و تحقیقات ویژه پلیس برای دستگیری قاتل در دستوکار اداره پلیس دهم آگاهی قرار گرفته است.
Share/Save/Bookmark