ابوترابی فرد: کارنامه آمریکا در بدعهدی سیاه است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸
کد مطلب: 103283
 
امام جمعه موقت تهران گفت: کارنامه سیاه آمریکا با خروج از برجام و نقض تعهد‌های بین المللی در فراروی نگاه و عبرت ملت‌های جهان قرار دارد.
امام جمعه موقت تهران گفت: کارنامه سیاه آمریکا با خروج از برجام و نقض تعهد‌های بین المللی در فراروی نگاه و عبرت ملت‌های جهان قرار دارد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدحسن ابوترابی فرد با اشاره به خروج آمریکا از برجام، اظهار کرد: جنایت‌های متعدد، نقض عهد‌های زیاد، بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین المللی و مصادره منافع ملت‌ها در کارنامه سیاه رژیم آمریکا ثبت شده است و فراروی ملت‌های جهان قرار دارد.

عضو جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: در دوران انقلاب اسلامی بار‌ها شاهد جنایت‌ها و تصمیمات نقض کننده حقوق و منافع ملت ایران از سوی آمریکا بودیم.

امام جمعه موقت تهران افزود: یکی از این تصمیمات نقض کننده قوانین و مقررات بین الملی که با خرسندی رژیم صهیونیستی و رژیم خودکامه آل سعود مواجه شد و البته از سوی بیشتر کشور‌های جهان محکوم شد، خروج دولت آمریکا از برجام است.

حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد خاطرنشان کرد: امیدوارم با عزم و اراده ملت عزیز ایران و تدبیر شایسته مسئولان با هدایت رهبر معظم انقلاب، این برگ از تاریخ سیاسی ایران به برگ درخشان و ماندگاری تبدیل شود و جمهوری اسلامی از این آزمون با عزت و سربلندی خارج شود.

Share/Save/Bookmark
مرجع : حوزه
کلمات کليدی: امام جمعه موقت تهران ، ابوترابی فرد ، کارنامه آمریکا ، نقض برجام ، خروج از برجام