ضبط «خندوانه» از امروز با دکور جدید و متفاوت برای رمضان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۵
کد مطلب: 103122
 
مدیر روابط عمومی شبکه نسیم گفت: ماه رمضان را در پیش داریم و با توجه به کنداکتور‌های برنامه شبکه نسیم که زمان پخش برنامه‌ها تعیین شده است امروز گروه تولید برنامه خندوانه ضبط برنامه خود را شروع می‌کند.
مدیر روابط عمومی شبکه نسیم گفت: ماه رمضان را در پیش داریم و با توجه به کنداکتور‌های برنامه شبکه نسیم که زمان پخش برنامه‌ها تعیین شده است امروز گروه تولید برنامه خندوانه ضبط برنامه خود را شروع می‌کند.

امیرعباس اشرف مدیر روابط عمومی شبکه نسیم درباره برنامه "خندوانه" گفت: ماه رمضان را در پیش داریم و با توجه به کنداکتور‌های برنامه شبکه نسیم که زمان پخش برنامه‌ها تعیین شده است امروز گروه تولید برنامه خندوانه ضبط برنامه خود را شروع می‌کند.

وی درباره دکور سری جدید برنامه خندوانه اظهار کرد: لوکیشن برنامه "خندوانه" پیش از این در مکان دیگری بود و با توجه به فضایی که برنامه خندوانه در فصل گذشته در اختیار داشت دکور‌ها طراحی شده بود، اما در این فصل با توجه به این که این گروه به مکان جدیدی برای ضبط برنامه منتقل شده اند بالطبع دکور‌ها و فضای "خندوانه" نیز تغییر خواهد کرد و مخاطبان شاهد برنامه خندوانه در فضا و دکور‌های جدید و متفاوت خواهند بود.

مدیر روابط عمومی شبکه نسیم درباره شکل کار و اجرا در فصل جدید برنامه "خندوانه" بیان کرد: برنامه خندوانه در این فصل فضایی متفاوت‌تر از گذشته را تجربه می‌کند و رامبد جوان در کلیپ آنونس برنامه خندوانه این مسئله را با بیان این مطلب که در این فصل مخاطبان فضایی شاد و جدیدتر را خواهند دید منتشر کرده است.

اشرف ادامه داد: قطعا حضور جناب خان در فصل‌های پیشین خندوانه با نظر گروه کارشناشی و شخص رامبد جوان بوده است و در این فصل نیز همین روند ادامه داشته و چگونگی حضور جناب خان در خندوانه به نظر رامبد جوان در مقام کارگردان و سید علی احمدی در مقام تهیه کننده برمی گردد.

وی با اشاره به روند ضبط برنامه "عبدی شو" بیان کرد: برنامه عبدی شو این روز‌ها مراحل ضبط را همچون گذشته سپری می‌کند و زمان پخش آن قطعا در ماه مبارک رمضان نیست بلکه پس از اتمام این ماه روی آنتن خواهد رفت.

اشرف خاطرنشان کرد: لازم به ذکر است شبکه تماشا در ماه مبارک رمضان سریال "رابینسون کوروزوئه" را روی آنتن می‌برد و پخش سریالهایی، چون "آیسان" که در حال پخش هستند ادامه خواهد داشت. رایزنی‌هایی در حال انجام است تا شبکه تماشا پس از ماه مبارک رمضان سریال‌های جدید که بازپخش نباشند را روی آنتن ببرد که در این باره اطلاع‌رسانی خواهد شد.

Share/Save/Bookmark
مرجع : میزان
کلمات کليدی: خندوانه ، عبدی شو ، شبکه نسیم ، ماه رمضان