شغل پسر داریوش ارجمند قبل از بازیگری چه بود؟ +عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۰
کد مطلب: 103090
 
امیریل ارجمند بازیگر سریال معمای شاه صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از خوانندگی و آهنگسازی در استودیو به روز کرد.
امیریل ارجمند پسر داریوش ارجمند بازیگر سرشناس و پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان در خانواده‌ای هنرمند متولد شد و پا به عرصه دنیای هنر گذاشت. بازیگر ۴۴ ساله کشورمان کارش را با تئاتر و تحصیلات در این رشته آغاز کرد و توانست در سریال معمای شاه در نقش محمود وزیری جلوی دوربین برود. امیریل ارجمند

این هنرمند کشورمان تصویری از حضور در استودیو و خوانندگی اش را منتشر کرد.


امیریل ارجمند در یک گفتگو درباره عجیبش به خوانندگی صحبت کرد و گفت::من پیش از بازیگری خواننده بودم.

امیریل ارجمند با انتشار این تصویر در اینستاگرامش نوشت:گوهر خود را هویدا کن کمال این است و بس. خویش را در خویش پیدا کن کمال این است و بس#خدا#استودیو #اهنگ #اهنگساز #تنظیم #شعر #هنرمندان #ایران #تهران #خواننده #امیریل_ارجمند

امیریل ارجمند در زمینه موسیقی هم فعالیت دارد و تاکنون آهنگ سازی فیلم‌های بدون اجازه و جرم مسعود کیمیایی را در کارنامه اش به ثبت رسانده است.

اولین آلبوم موسیقی امیریل ارجمند با عنوان سبزه در سال ۸۱ منتشر شد و دومین آلبوم او با نام ماه پنهان با همکاری دو خواننده دیگر در بازار عرضه شد.

امیریل ارجمند آهنگسازی فیلم بدون اجازه ساخته مرتضی هرندی و آهنگسازی فیلم بدون مرز به کارگردانی امیرحسین عسگری را برعهده داشته است.

امیریل ارجمند از کودکی علاقه زیادی به موسیقی داشت و با توحه به حرفه پدرش در عرصه بازیگری، او نیز به این هنر علاقه‌مند شد و از سال ۱۳۷۸ رسما بانمایش دندون طلا وارد حوزه نمایش شد و اولین فعالیت تصویری وی هم مسافر ری بود که در کنار پدرش داریوش ارجمند به بازیگری پرداخت.

یاسمینا باهر بازیگر سریال دیوار به دیوار همسر امیریل ارجمند است.

Share/Save/Bookmark
مرجع : نمناک
کلمات کليدی: امیریل ارجمند ، پسر داریوش ارجمند ، بازیگر ، خواننده ، عکس