بازیگر «کوبار»: بازی کردن در سینما را ترجیح می‌دهم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
کد مطلب: 102257
 
بازیگر سریال کوبار گفت: درباره استقبال مخاطبان نمی‌توانم آماری بدهم، اما آنچه از بین ارتباطات اجتماعی مردم با بازیگران متوجه شده ایم سریال بین مردم دیده شده است. وجود بازیگران بومی در سریال "کوبار" باعث جذب بسیاری از مخاطبان گیلانی شده است.
بازیگر سریال کوبار گفت: درباره استقبال مخاطبان نمی‌توانم آماری بدهم، اما آنچه از بین ارتباطات اجتماعی مردم با بازیگران متوجه شده ایم سریال بین مردم دیده شده است. وجود بازیگران بومی در سریال "کوبار" باعث جذب بسیاری از مخاطبان گیلانی شده است.

مهرداد فلاحتگر بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون درباره فعالیت‌های خود گفت: بازی در سریال "کوبار" را به پایان رساندم و در حال حاضر به بازی در سریال "از یاد رفته ها" به کارگردانی بهرام بهرامیان با بیتا فرهی و رضا یزدانی و در سریال "گردان یک نفره" به کارگردانی وحید امیرخانی با کامبیز دیرباز مشغول بازی هستم.
 

وی درباره استقبال از سریال "کوبار" که این روز‌ها روی آنتن است اظهار کرد: درباره استقبال مخاطبان نمی‌توانم آماری بدهم، اما آنچه از بین ارتباطات اجتماعی مردم با بازیگران متوجه شده ایم سریال بین مردم دیده شده است. وجود بازیگران بومی در سریال "کوبار" باعث جذب بسیاری از مخاطبان گیلانی شده است.

این بازیگر به تعامل عوامل سریال کوبار در زمان تولید پرداخت و افزود: فریدون حسن پور همواره در زمان فیلمبرداری دقت نظر دارد و حواسش به همه موضوعات است. در نقطه‌ای که ما کار می‌کردیم یعنی دیلمان، به دلیل دور بودن از شهر تعامل خوبی بین ما برقرار بود. از نظر مالی نیز مشکلی وجود نداشت و من نیز از این همکاری رضایت دارم.

فلاحتگر درباره برخورد مردم ساکن منطقه با عوامل کوبار بیان کرد: مردم منطقه به دلیل همکاری در پروژه ارتباط بسیار خوبی با عوامل "کوبار" داشتند. کمتر گروهی در کار‌های هنری مانند سریال کوبار را دیده ام که خانوادگی و صمیمی همکاری کنند.

وی درباره فعالیت هایش در سینما افزود: تعدادی از بازیگران در مصاحبه هایشان می‌گویند چند پیشنهاد برای بازی کردن به آن‌ها داده شده است و در حال تصمیم گیری هستند، اما فقط برخی از آن‌ها حقیقت را می‌گویند، من الان پیشنهادی برای بازی در سینما ندارم و اگر پیشنهادی ام به من داده شود استقبال خواهم کرد.

کارگردان "شهر اردیبهشت" درباره وضعیت فعلی آثار نمایشی توضیح داد: وضعیت فعلی سینما با توجه به اینکه قیمت بلیط افزایش یافته، استقبال خوب مخاطبان را به همراه داشته و تعداد آنان افزایش یافته است. همچنین، چون بسیاری از بازیگران نیز در تئاتر حضور دارند، تئاتر نیز از از وضعیت خوبی برخوردار است.

وی ادامه داد: بازی کردن سینما را بر تلویزیون ترجیح می‌دهم، چون در سینما بازی‌ها حرفه ای‌تر و ماندگارتر انجام می‌شود و، چون کار خود را با تلویزیون آغاز کرده ام باید در کنار تلویزیون نیز باشم.

فلاحتگر حضور سوپراستار‌ها و حمایت سرمایه گذار مالی در یک اثر توسط بازیگر را حمایت از آن بازیگر دانست و خاطرنشان کرد: هر کسی به تولید یک اثر پول تزریق کند به آن کمک کرده و کار فرهنگی انجام شده است. البته در برخی فیلم‌ها به خصوص فیلم‌های هنری و ارزشی سرمایه برنمی گردد. همکاری کردن با سرمایه گذار مالی بیشتر برای سوپراستار‌ها رواج دارد، اما گاهی کسی که اولین بازی خود را انجام می‌دهد نیز تصمیم به معرفی سرمایه گذار مالی به پروژه دارد و اتفاق خوبی است و من خودم در جایگاه یک کارگردان از این موضوع استقبال خواهم کرد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگاران
کلمات کليدی: بازیگر سریال کوبار ، مهرداد فلاحتگر ، سینما ، بازیگری