خروج محسن هاشمی از شورای شهر تهران منتفی شد+ اسامی نامزدها
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۸
کد مطلب: 101595
 
سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه ۲۸ گزینه برای شهرداری تهران در جلسه امروز مشخص شدند، گفت: با رای‌گیری استمزاجی خروج محسن هاشمی از شورای شهر تهران منتفی شد.
علی  اعطا در ابتدای برگزاری پنجاه و هفتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سومین جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای شهر تهران برای بررسی نامزدها و گزینه‌های شهرداری تهران صبح امروز برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه اعضای شورای شهر تهران 28 گزینه را برای شهرداری تهران اعلام کردند که در نهایت تا روز سه‌شنبه 7 نفر از این افراد انتخاب و در نهایت برنامه‌های خود را در صحن شورا ارائه خواهند کرد.

سخنگوی شورای شهر تهران همچنین در خصوص حضور یا عدم حضور محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در شهرداری بیان کرد: در این خصوص نیز با توجه به موضوعات مطرح شده و به درخواست شخص هاشمی رای‌گیری اسمتزاجی صورت گرفت و در نهایت اعضای شورای شهر تهران مخالفت خود با خروج محسن هاشمی از شورای شهر تهران را اعلام کردند.

وی گفت: بر همین اساس حضور محسن هاشمی به عنوان یکی از گزینه‌های شهرداری تهران منتفی شد.

وی در پاسخ به این پرسش که چه تعداد از اعضا به عدم حضور محسن هاشمی رای دادند گفت: در این خصوص آماری از آرا ندارم.

عطا همچنین با اشاره به اسامی 28 گزینه و نامزد برای حضور در مسئولیت شهرداری تهران بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده تا روز سه‌شنبه این 7 نفر برنامه‌های خود را مطرح و در نهایت دو نفر به مرحله پایانی راه پیدا خواهند کرد.

این عضو شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که بسیاری از شهروندان و کارشناسان معتقدند که حضور محسن هاشمی در شهرداری موثر خواهد بود و چرا اعضای شورای شهر تهران با حضور وی مخالفند گفت: قبل از آغاز به کار شورای شهر پنجم اعضای شورا میثاق‌نامه‌ای را به امضا رساندند و بر اساس آن تاکید شد که هیچ یک از اعضای شورا در هر شرایطی از پارلمان محلی خارج نشوند.

به گزارش تسنیم، اسامی برخی کاندیداها و نامزدهای شهرداری تهران  عبارتند از: افشانی، اوسط هاشمی، انصاری لاری، بانک، بی‌طرف، تبادار، ترک‌نژاد، تقی‌زاده، تندگویان، حجتی، سیدمحمود حسینی، حقانی، حناچی، خواجه نصیر، سلیمی، عارف، پولادگران، مکارم، مقیمی، مناف هاشمی، محسن هاشمی، مرعشی، میرجعفر موسوی، میرزایی، فرشید گلزاری، حجت‌الله میرزایی.

Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری تسنیم
کلمات کليدی: محسن هاشمی،شورای شهر تهران