رسوایی جدید وکیل ترامپ
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
کد مطلب: 101265
 
دادستان‌های آمریکا از احتمال پرداخت حق‌السکوت وکیل رئیس‌جمهور این کشور به دو زن برای سرپوش گذاشتن بر روابط غیراخلاقی دو تن از موکلانش خبر می‌دهند.
به گزارش هیل، دادستان‌های فدرال آمریکا در حال بررسی استفاده احتمالی «مایکل کوهن» وکیل شخصی رئیس جمهور آمریکا، از یک شرکت خصوصی در ایالت دلاویر برای پرداخت پول به زنانی که گفته می‌شود با دو نفر از وکلایش رابطه نامشروع داشته اند، هستند.

کوهن از طریق این شرکت که مشاوران ضروری نام دارد برای یک مدل که با «الیوت برویدی» یکی از حامیان مالی حزب جمهوری خواه، رابطه غیراخلاقی داشته است، پول واریز کرده است.

او از همین شرکت برای پرداخت ۱۳۰ هزار دلار حق‌السکوت به «استورمی دنیلز» بازیگر فیلم‌های مستهجن که گفته است در سال ۲۰۰۶ با رئیس جمهور آمریکا ارتباط غیراخلاقی داشته است، استفاده کرده است.

بنابر گزارش‌ها، کوهن بر سر پرداخت ۱.۶ میلیون دلار برای حل مسئله برویدی مذاکره کرده است. برویدی به داشتن این ارتباط اعتراف کرد و پس از این رسوایی از سمت خود استعفا داد.

این خبر‌ها پس از گذشت کمتر از یک هفته از بازرسی پلیس فدرال آمریکا از دفتر کوهن و هتل محل اقامت او منتشر شدند.

 
حضور بازیگر زن فیلم‌های مستهجنی که با ترامپ رابطه داشت در جلسه استماع «مایکل کوهن»

«استورمی دنیلز»، بازیگر زن فیلم های مستهجنی که با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا رابطه غیراخلاقی داشت، قرار است امروز (دوشنبه) در جلسه استماع «مایکل کوهن»، وکیل شخصی رئیس جمهور آمریکا شرکت کند.مایکل اوناتی، وکیل استورمی دنیلز روز گذشته اعلام کرد: من قرار است روز دوشنبه به همراه موکلم ساعت 2 در دادگاه حضور داشته باشم. من فکر می کنم که دوشنبه بعدازظهر اتفاقات جالبی بیفتد.

وی گفت: موکل من قصد دارد این پیام را برای مردم بفرستد که این موضوع برایش بسیار بسیار مهم است و او می خواهد برای آمریکایی ها آشکار سازد که همه تلاشش را می کند که اطلاعات و اسناد بیشتری را ارائه دهد. او می خواهد صدایش شنیده شود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگاران
کلمات کليدی: روابط غیراخلاقی ،وکیل ترامپ