واکنش تنابنده به تشابه اسمی بازیگر «پایتخت» با یک بازیکن
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۸
کد مطلب: 100532
 
محسن تنابنده بازیگر نقش نقی معمولی می‌گوید: "مادرم صلوات می‌فرستاد تا استقلال برنده شود".
محسن تنابنده در سریال پایتخت نقش نقی معمولی را بازی می‌کند، اما برخلاف اسمش حالا دیگر یک پدیده معمولی نیست. تنابنده علاوه بر دنیای سینما، یک استقلالی دو آتشه است و رابطه خوبی هم با بازیکنان استقلال دارد. تنابنده درباره علاقه اش به استقلال به خبرورزشی گفت:" من از کودکی استقلالی بودم، اما مادرم نمی‌گذاشت بازی‌های استقلال را کامل ببینم. مادرم به حدی استقلالی بود که سر بازی‌های این تیم استرس می‌گرفت و نمی‌توانست بازی را کامل ببیند. ۵ دقیقه از بازی را تماشا می‌کرد و بعد تلویزیون را خاموش می‌کرد و با تسبیح ذکر می‌گفت و صلوات می‌فرستاد تا استقلال برنده شود. "

بازیگر نقش نقی معمولی درباره بازی‌های استقلال در لیگ قهرمانان گفت: «بازی استقلال و الریان را دیدم و بسیار لذت بردم. صعود دلچسبی بود. استقلال گروه مرگ لیگ قهرمانان را با نتایجش به شوخی گرفت. البته جا دارد صعود پرسپولیس را هم تبریک بگویم.»

او همچنین درباره تشابه اسمی بهتاش فریبا، یکی از شخصیت‌های سریال پایتخت با بازیکن اسبق استقلال گفت: «همه چیز تصادفی بود و البته ما این حُسن تصادف را به فال نیک گرفتیم. البته اگر آقای فریبا از این تشابه اسمی ناراحت شده است من از ایشان عذرخواهی می‌کنم و روی ماه شان را می‌بوسم.»
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبر فوری
کلمات کليدی: بازیکن استقلال ، بهتاش فریبا ، محسن تنابنده ، استقلالی