ربودن هلیکوپتر نظامی توسط یک شیء پرنده +عکس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۰
کد مطلب: 95713
 
هلیکوپتر شنوکی که در حال پرواز بود ناگهان توسط یک شیء پرنده درخشان در آسمان بلعیده شد.
هلیکوپتر شنوکی که در حال پرواز بود ناگهان توسط یک شیء پرنده درخشان در آسمان بلعیده شد.

پیشتر تصور می‌شد اشیاء پرنده مرموز تنها در آسمان آمریکا پدیدار می‌شوند، اما با دسترسی مردم به تلفن‌های همراه هوشمند، فیلم‌های بیشتری از مانور این اشیاء پرنده در آسمان سراسر جهان تهیه شد. حال دیگر کشوری نیست که مردمانش چنین اشیاء پرنده‌ای را در آسمان مشاهده نکرده باشند.

از چین تا آمریکا و از استرالیا تا کانادا. آن‌ها در همه جا حضور دارند حتی در خارج از جو زمین و در سیارات دیگر. به نظر می‌رسد آن‌ها با توجه به تکنولوژی که از آن برخوردارند بسیار راحت خود را به هر نقطه از کره زمین می‌رسانند. تکنولوژی که بسیار پیشرفته‌تر از آن چیزی است که زمینیان از آن برخوردارند.

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است مانور یک شیء پرنده درخشان در آسمان و در ادامه اتفاقی شوک آور را به تصویر می‌کشد. این ویدئو یک فروند هلیکوپتر شنوک را که در نزدیکی یک شی پرنده درخشان عجیب در حال پرواز است نشان می‌دهد. در ادامه و در لحظه‌ای که خلبان این هلیکوپتر تلاش می‌کند خود را به این شی پرنده ناشناس نزدیک کند ناگهان توسط آن بلعیده می‌شود.
 


البته هنوز زمان و مکان دقیق این حادثه مشخص نشده است، اما گفته می‌شود این ویدئو که پیشتر بصورت محرمانه بوده اکنون از آرشیو محرمانه خارج شده و در دسترس عموم قرار گرفته است.
 
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: ربودن هلیکوپتر ، شیء پرنده ، هلیکوپتر نظامی ، عکس