حجاب جنجالی مربی مرد تیم کبدی دختران تایلند + عکس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۸
کد مطلب: 92171
 
پوشیدن حجاب توسط مربی مرد تیم دختران تایلند در مسابقات آسیایی در شبکه های اجتماعی خبرساز شده است.
به گزارش خبرایرانی، تصاویری عجیب از مربی مرد تیم دختران تایلند در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که در بازی های آسیایی کبدی دختران در "گرگان" حجاب به سر دارد.

این تصاویر جنجالی در شبکه های اجتماعی به وجود آورده است.

 

در ابتدا گفته شده بود که مسئولین بازی های آسیایی در "گرگان" خود به او روسری داده اند و او را مجبور به پوشیدن حجاب کردند که این مسئله با تکذیب مسئولین وزارت ورزش روبرو شده است.

 

به گفته آنان چون اجازه ورود هیچ مردی به بازی های آسیایی دختران داده نمی شود او برای ورود به سالن از ابتکار شخصی خود استفاده کرده است و با پوشیدن حجاب وارد سالن شده است.

 

او فقط برای چند دقیقه در سالن حضور یافته است و پس از شناسایی او به بیرون از سالن هدایت شده است.تصاویر منتشر شده گویای این مطلب است که او دو رنگ حجاب بر سر دارد. پاسخ مسئولین ورزش به این مسئله این است که او دو تلاش برای ورود به سالن کرده است و گویا هر دو تلاش برای چند ثانیه ای موفق بوده است. مسئولین وزارت ورزش از تمام مردم ایران بخاطر اشتباه پیش آمده عذرخواهی کردند.

بسیاری از کاربران عنوان کرده اند که او ابتکار جالب و حرکت بامزه ای برای ورود به سالن در پیش گرفته است. به گفته بعضی از کاربران بعضی از قوانین موجود در ایران آبروی اسلام را در سر تا سر دنیا خواهد برد.

 

 
Share/Save/Bookmark