شغل‌های جالب مجریان معروف تلویزیون +تصاویر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸
کد مطلب: 90024
 
اين روزها مجريان صدا و سيما علاوه بر مجري‌گري خود، پست‌ها و شغل‌هايي دارند که در اين مطلب به آنها پرداخته‌ايم.
کسب و کاري که البته شايد چهره بودن، يکي از مهم ترين ويژگي هاي آن باشد. شايد هم دغدغه حضور بيشتر مديران در رسانه ها باشد که مجريان تلويزيوني را به اتاق هاي مديرکلي روابط عمومي در سازمان ها و وزارت خانه هاي مختلف مي کشاند. اين گزارش، مرور کوتاهي است بر مديران روابط عمومي سازمان هاي مختلف که يک ويژگي مشترک دارند. آن ها مجريان معروف تلويزيون هستند.


محمد اصغري- روابط عمومي آقاي خوش آب و هوا
شايد اگر از شما بپرسند خلاقانه ترين و بامزه ترين گزارش هاي هواشناسي را از زبان کدام کارشناس شنيده ايد، به يک نام مشترک برسيد:«محمد اصغري». کارشناس خوش ذوق هواشناسي که براي اولين بار توانست کليشه هاي رايج و خسته کننده گزارش هاي هواشناي در کشور را بشکند، حالا چند روزي هست که يک عنوان ديگر هم دارد:« مدير کل روابط عمومي سازمان هواشناسي کشور».
اصغري حدود 18 سال است که در سازمان هواشناسي کشور مشغول فعاليت است.
شغل‌های جالب مجریان معروف تلویزیون +تصاویر


قاسم بي نياز – به وزارتخانه برمي گرديم
مجري برنامه خانوادگي «به خانه برمي گرديم» در شبکه تهران، حالا چندسالي مي شود که برصندلي مديرکلي روابط عمومي وزارت راه تکيه زده است. «سيد قاسم بي نياز» که کارشناس ارشد روابط بين الملل هم هست، از مهرماه سال 1388 که با حکم «حميد بهبهاني» وزير وقت وزارت راه و ترابري، به اين وزارت خانه آمد تا به حال به عنوان مديرکل روابط عمومي در وزارت وزارت راه و شهرسازي مشغول به کار است.

شغل‌های جالب مجریان معروف تلویزیون +تصاویر


بهروز تشکر – طهران، تهران
خبرنگاري که از سال 73 به صداويماي جمهوري اسلامي ايران وارد شده، حالا علاوه بر سردبيري و اجراي برنامه تلويزيوني «تهران20» در شبکه تهران، همين چند روز پيش حکم مشاورت مدير شبکه در امورمناسبتي و مديرکلي روابط عمومي شبکه تهران را هم دريافت کرد. بهروز تشکر کارشناسي ارشد روزنامه نگاري دارد و تا به حال مديريت روابط عمومي سازمان اتش نشاني و خدمات ايمني و همچنين مديريت روابط عمومي معاونت فني و عمراني شهرداري تهران را هم در کارنامه خود دارد
مجريان مرد تلويزيون ايران مجري تلويزيون فرزاد جمشيدي زندگي خصوصي مجريان بيوگرافي هادي زنوزي اصل بيوگرافي مهدي

شغل‌های جالب مجریان معروف تلویزیون +تصاویر


مهدي آقا بيگي- از شهرداري تا قاف
مجري سالهاي نه چندان دور پخش شبکه اول سيما هم از جمله مجريان معروفي است که سابقه حضور در روابط عمومي هاي مختلف را دارد.«مهدي آقا بيگي» مجري 39 ساله راديو و تلويزيون که ليسانس علوم ديني دارد برنامه «قاف تا قبله» شبکه يک را هم اجرا مي کند، پيش از اين ها مدير ارتباط با رسانه هاي شهرداري تهران بود. روابط عمومي وزارت اموزش و پرورش و روابط عمومي سازمان بهزيستي نيز از جمله نهادها و سازمان هايي بود که آقا بيگي در آن به فعاليت مي پرداخت. او الان مدير روابط عمومي شهرداري منطقه 3 تهران است.

شغل‌های جالب مجریان معروف تلویزیون +تصاویرهادي زنوزي – شبکه خبر با چاشني پتروشيمي
مجري سابق شبکه خبر و البته بازمانده اولين گروه از مجريان اين شبکه، حالا حدود دو سالي مي شود که از اين شبکه تلويزيوني استعفا داده. «هادي زنوزي اصل» که 13 سال پيش با تاسيس شبکه خبر به اين شبکه آمد و از جمله مجريان خوشنام و خوش صداي خبر در اين شبکه بود، حدود 5 سال با عنوان مديرکل روابط عمومي در شرکت ملي صنايع پتروشيمي مشغول به کار بود و 3 دوره به عنوان رئيس نمايشگاه ايران پلاست هم فعاليت کرد. هرچند استعفا يا به روايتي ديگر برکناري، سرانجام اين فعاليت بود و همکاري او با پتروشيمي در مردادماه سال 89 هم تمام شد. زنوزي که کارشناسي شيمي کاربردي و کارشناسي ارشد روابط بين الملل دارد جايي در وبلاگ شخصي اش گفته که عطاي کار روابط عمومي را براي هميشه به لقايش بخشيده.

شغل‌های جالب مجریان معروف تلویزیون +تصاویر


فرزاد جمشيدي – همه شايعه هاي مجري معروف
شايد پرخبرترين و شايعه خور ترين مجري براي تصدي سمت هاي مديريتي، او باشد. سمت هايي که البته فقط در حد شايعه باقي مي مانند.«فرزاد جمشيدي» که دکتراي علوم قرآني دارد، البته يک سابقه 3 ماهه در روابط عمومي وزارت بازرگاني دارد. او که شهريور ماه سال 86 به عنوان مديرکل روابط عمومي وزارت بازرگاني منصوب شد، تنها 3 ماه پس از انتصاب، استعفا کرد و کليد اتاق مديرکلي روابط عمومي را به وزير پس داد. جمشيدي البته در اين سالها همچنان در صدر شايعات انتصابي بوده که مهم ترين اين شايعه ها، رياست سازمان ملي جوانان بود.

شغل‌های جالب مجریان معروف تلویزیون +تصاویر

علي درستکار- اين روزها در اتاق بازرگاني
اين روزها، چهره آشناي مجري برنامه «اين شب ها» را مي شود در اتاق مديريت روابط عمومي اتاق بازرگاني تهران ديد.«علي درستکار» از آذرماه سال 88 اين سمت را عهده دار شده است. درستکار که تحصيلات دانشگاهي اش را در رشته هاي الهيات و ارتباطات در دانشگاه امام صادق (ع) به پايان رسانده است، از سال 1374 نيز فعاليت خود را در تلويزيون شروع کرد و با اجراي برنامه هايي همچون صبح بخير ايران و پرتو ، به عوان يکي از مجريان معروف شناخته شد.

شغل‌های جالب مجریان معروف تلویزیون +تصاویرشاهين آرپناهي- از گلبرگ تا رايتل
اين روزها که بازار واکنش ها به امکان مکالمه تصويري توسط يکي از اپراتورهاي تلفن همراه داغ است، نام يک نفر بيشتر از هميشه شنيده مي شود: «مجري برنامه گلبرگ».
«شاهين آرپناهي» که برنامه گلبرگ با اجراي او و کارشناسي «حجت الاسلام دهنوي» به يکي از پرطرفدارترين برنامه هاي صداوسيما تبديل شده است و محور اصلي برنامه اش هم روابط دختران و پسران برمبناي آموزه هاي اسلامي است، حالا اين روزها مهم ترين کارش پاسخ به منتقدان امکان مکالمه تصويري سيمکارت هاي رايتل است. امکاني که مخالفانش مي گويند حريم روابط محرم و نامحرم را خواهد شکست. آرپناهي الان «مدير کل برند و ارتباطات » رايتل است.

شغل‌های جالب مجریان معروف تلویزیون


 
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری آریا
کلمات کليدی: مجریان تلویزیون ، شغل مجریان ، اتاق بازرگانی ، علی درستکار ، بهروز تشکر ، تصاویر