توضیحات وزیر ارتباطات در مورد تعرض به یک مسافر خانم تاکسی آنلاین + عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۸
کد مطلب: 88321
 
محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اینستاگرامش را با توضیحاتی در مورد پرونده آزار مسافر یکی از سرویس‌دهندگان تاکسی آنلاین به روز کرد.
چندی پیش خبری منتشر شد که در آن راننده خودروی تاکسی اینترنتی مسافر خانم خود را مورد آزاد و اذیت قرار داده بود. به دنبال این اتفاق وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اینستاگرامش نوشت:

خبر مربوط به آزار مسافر یکی از سرویس‌دهندگان تاکسی آنلاین تاسف برانگیز است. طبیعتا تا مشخص شدن وضعیت پرونده، قضاوت درباره جزییات آن صحیح نیست . اما نکته مهم این است که کسب وکارهای نوپای این عرصه فرصت مناسبی برای بهبود فضای نامناسب حمل ونقل شهری دارند . استقبال مردم از این خدمات هم نشان دهنده فضای مساعد رشد این کسب وکارهای آنلاین است. در این مسیر رشد اما مراقبت شرکتها از اعتماد کاربران و محافظت از اطلاعات شخصی آنان ضروری است. مردم به کسب وکارهای نوپا اعتماد دارند و با اطمینان از خدمات آنها استفاده میکنند لذا حفاظت از این سرمایه اعتمادعمومی و لحاظ کردن روال های قانونی برای به خدمت گرفتن افراد مناسب و ایجاد فضای امن برای سفرهای شهری باید به اولویت تبدیل شود. کسب وکارهای نوپای ایرانی اگر میخواهند به الگویی از خدمات مناسب تبدیل شوند باید ضریب و احتمال خطا را به حداقل برسانند و تجربه اتفاقات نامناسب و اشتباهات سرویسهای مشابه در دیگر کشورها را مد نظر داشته باشند.

 
Share/Save/Bookmark
مرجع : جام جم آنلاین
کلمات کليدی: وزیر ارتباطات د،تعرض ب، مسافر خانم تاکسی آنلاین