واکنش جالب مهراب قاسم خانی به شایعه اعتیاد همسرش +عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۷
کد مطلب: 85385
 
مهراب قاسمخانی نویسنده سینما و تلویزیون در اینستاگرامش به شایعه معتاد بودن همسرش، شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون واکنش جالبی نشان داد.
سرویس فرهنگی خبرایرانی، چندی پیش شقایق دهقان در مصاحبه ای با موضوع اعتیاد صحبت هایی کرد که افرادی سودجو با حذف بخشی از این مصاحبه شایعاتی را مبنی بر معتاد بودن این بازیگر را در فضای مجازی منتشر کردند.

این بازیگر در قسمت حذف شده این مصاحبه می گوید:

این افراد وقتی که ترک میکنند، وقتی شما تو جمعشون باشید مثلا میگن که
من شقایق هستم
یک معتاد، با ۱۵ سال پاکی
اعتیاد نه، اعتیاد هیچ وقت ترک نمیشه و همراه همه هست …..

و در ادامه مهراب قاسمخانی همسر این هنرمند در اینستاگرامش با انتشار این ویدئو نوشت:

مهراب- آخه این همه دروغ؟ اونم دروغ به این بزرگی؟ واقعاً خجالت نمیکشن اونایی که اینجوری دروغ میگن؟ آدم دهنش وا میمونه. مگه میشه آخه؟... کجا پونزده سال پاکی؟ باور نکنید این حرفا رو. به جان خودم صبح تا شب در حال مصرفه. کک میزنه، روشم شیشه. صنعتی و سنتی قاطی. اصلاً این همه که سرنگ تو خونه ما پیدا میشه تو بیمارستان پیدا نمیشه... والله... زندگی که نداریم از دست این... هی بهش میگم اقلاً به این بچه کوچیک رحم کن، ولی مگه گوش میده؟ همین دو سه روز پیشا هم داشت نویان رو میفروخت با پولش مواد بخره اجازه ندادم. الان هم ورداشته یه سری کارتن یخچال و تلویزیون آورده تو خونه که شبا کارتن خوابی کنه. خلاصه که زندگی نذاشته واسه ما.
مهراب این جمله ها را میگوید و بغض گلویش را میفشارد ولی از آنجا که مرد گریه نمیکند، میرود قدم میزند. شقایق هم از فرصت استفاده کرده و نویان را میزند زیر بغلش و میرود و میفروشد و با پولش کراک تقلبی میخرد و میزند و دماغش خشک میشود، میفتد و ...
ای بابا، ببخشید من باید برم. باز این نیروانا و نویان گل های منو ورداشتن ببرن ته حیاط بکشن. هر چی هم میگم خوب نیست آدم به وسائل بزرگترا دست بزنه گوش نمیدن

 
Share/Save/Bookmark