سفری خاطره انگيز به جزيره كيش به روایت یک مسافر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۵
کد مطلب: 72287
 
سفر خود را با پروازه كيش اير به جزيره كيش شروع كرديم از مهماندار نوع هواپيما و سال ساخت رو پرسيدم ايرباس ٣٢١ مدل ٢٠٠٧ بود واقعا عالي بود پرواز خوب كترينگ با غذاي ايراني و هواپيماي تميزي بود.
سرویس گردشگری خبرایرانی، يادداشتی از مسافري با ديدگاهي زيبا از سفر در عيد ٩٦ به جزيره كيش بدین شرح است: سفر خود را با پروازه كيش اير به جزيره كيش شروع كرديم از مهماندار نوع هواپيما و سال ساخت رو پرسيدم ايرباس ٣٢١ مدل ٢٠٠٧ بود واقعا عالي بود پرواز خوب كترينگ با غذاي ايراني و هواپيماي تميزي بود.

بعد از يك و نيم ساعت به جزيره كيش رسيديم فرودگاه پر از برنامه هاي شاد بود و واقعا استقبال خوبي شد.

با ميني بوس به هتل رفتيم، هتل ارم رو از قبل انتخاب كرده بوديم چون بزرگترين هتل بود و از قبل ميشناختيم هم استخر داشت، هم انواع رستوران و لابي بزرگ و چندين فروشگاه و آمفي تئاتر با برنامه خوبش كه يه شب كلي توش خوش گذشت.

اتاق رو گرفتيم طبقه 4 رو به دريا بود واقعا منظره خوبي داشتيم و اتاقه بزرگي بود سرويس اتاق هم تميز و مرتب بود با تختهاي بزرگ و نورگير زياد داشت.

اونروز رو تو هتل استراحت كرديم و فردا تفريحات خود رو شروع كرديم.

سافاري، كشتي تفريحي، دوچرخه سواري و خريد از مراكز تجاري و رستوران با موزيك زنده، پارک دلفين ها و از همه بهتر پارک آبي كه بتازگي افتتاح شده و واقعا زيبا و عالي بود.

در كل جزيره كيش بسيار زيبا و تميز و مرتب بود، واقعا بهترين جاي ايران هست، اميدوارم هر روز بهتر بشه و بتونه جاي دبي را بگيرد.

مجيد فلاحي - ٦/١/٩٦
 
سفری خاطره انگيز به جزيره كيش
سفری خاطره انگيز به جزيره كيش
سفری خاطره انگيز به جزيره كيش
سفری خاطره انگيز به جزيره كيش
سفری خاطره انگيز به جزيره كيش
سفری خاطره انگيز به جزيره كيش
Share/Save/Bookmark