عالیشاه در لباس نظام +عکس
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۹
کد مطلب: 65664
 
امید عالیشاه امروز با حضور در تمرین سرخپوشان رسما با این تیم و کادرفنی اش خداحافظی کرد تا راهی تیمی نظامی شود.
هافبک چپ پرسپولیس که برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی، نیم فصل دوم را باید در تیمی نظامی حضور یابد، امروز با حضور در تمرینات این تیم با بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس خداحافظی کرد.

امید عالیشاه که با توجه به اقدامش برای جدایی از این تیم و حضور در تیمی نظامی با واکنش تندی از سوی مدیران این باشگاه نیز مواجه شده بود، بعد از سه روز غیبت در تمرینات این تیم که برای هماهنگی های لازم برای خدمت سربازی‌اش بود، امروز در استادیوم شهید کاظمی حضور یافت و با برانکو ایوانکوویچ و دیگر بازیکنان این تیم رسما خداحافظی کرد تا ادامه فوتبالش را در تیم نظامی پشت سر بگذارد.
 
 
 
برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات پرسپولیس نیز در این دیدار ضمن آرزوی موفقیت برای کاپیتان دوم اسبق تیمش گفت: برایت بهترین آرزو را دارم
 و امیدوارم خدمت سربازی موفقی داشته باشی. همچنین امیدوارم خیلی زود و با پایان سربازی به پرسپولیس بازگردی.
 
خودت بهترین کسی بودی که می توانستی بهترین تصمیم در این خصوص را بگیری و بار دیگر امیدوارم بتوانی خدمت سربازی برای ادای دین به کشور را با موفقیت پشت سر بگذاری.
 
عالیشاه که با پوشیدن لباس چریکی به سوژه سر به سر گذاشتن بازیکنان پرسپولیس تبدیل شده بود، بعداز گرفتن عکس یادگاری با همبازیان سابق خود ورزشگاه شهید کاظمی را ترک کرد.
 
 
 
Share/Save/Bookmark