گلایه مریلا زارعی از مسموميت فضای مجازی/عکس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۲
کد مطلب: 51600
 
بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با طرح گلايه از مسموميت و ناامن بودنِ فضاي مجازی، گفت که دوست ندارد در اين فضا نفس بكشد و مطلبي منتشر كند، ولي چگونه بايد به عموم مردم اطلاع رساني كند؟
زهرا چخماقی، خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در تازه ترین پست خود در اینستاگرام با انتشار بخش هایی از مصاحبه با مریلا زارعی، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان از گلایه های این بازیگر نسبت به مسموم و ناامن بودن فضای مجازی، نوشت: «با مريلا زارعي كه چندمين بار است گلايه دارد از مسموميت و ناامن بودنِ فضای مجازی، كه انتقاد می كند از پليس فتا كه مگر نه اينكه حواسش به همه چيز هست؟ پس چرا علی رغم تقاضای او برای رسيدگی به صفحاتی كه به نام او فالوئر جذب می كنند و مطالب غيرواقعي منتسب به مريلا زارعي منتشر می كنند برخوردي نمی شود. می گويد نمی خواهد و دوست ندارد در اين فضا نفس بكشد و مطلبي منتشر كند، ولی چگونه بايد به عموم مردم اطلاع رسانی كند؟ پليس فتا چرا اقدامی برای برخورد با گردانندگان صفحات جعلی كه هنرمندان زيادی از آن شكايت دارند انجام نداده؟

مريلا زارعی می گويد حتماً بايد اتفاق تلخ و ناخوشايندی رقم بخورد تا نظارت و مراقبت از اين فضا جدي گرفته شود؟ علاج واقعه قبل از وقوع بهتر نيست؟»

  مریلا زارعی

گفتنی است مریلا زارعی بارها و بارها در مصاحبه با رسانه های مختلف، عضویت در شبکه های اجتماعی را رده کرده و هرگونه انتصاب صفحات جعلی به وی را تکذیب کرده است.
 
Share/Save/Bookmark
مرجع : میزان
کلمات کليدی: بازیگر سینما ، مریلا زارعی ، فضای مجازی