کل کل رشیدپور و مریلا زارعی در فضای مجازی/عکس
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۰
کد مطلب: 50278
 
رضا رشیدپور به سخنان مریلا زارعی که برنامه او را زرد خوانده بود، واکنش نشان داد.
مریلا زارعی بازیگر سینما برنامه رضا رشیدپور را یک برنامه «شبه زرد» خواند. این بازیگر اظهار داشت:"من وقتی به برنامه رشیدپور رفتم فکر می‌کردم به برنامه‌ای می‌روم که قرار است در آن حرفهای جدی و مهمی زده شود. درباره مسایل و مشکلات جامعه. اما در پلان اول دیدم که ‌ای‌داد بی‌داد من با مصاحبه‌ای  شبه زرد و مسایل دیگری مواجه هستم".

رضا رشیدپور؛ مجری، تهیه‌کننده و کارگردان تلوزیون نسبت به سخنان مریلا زارعی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام واکنش نشان داد.

رضا رشیدپور نوشت:"بانوی هنرمند سرکار خانم مریلا زارعی عزیز، سلام عرض می کنم. اظهار نظر سرکار عالی را در چندین خبرگزاری محترم مطالعه کردم و دانستم که برنامه های من را زرد خطاب فرموده اید. حالا که پس از نزدیک به یک دهه کماکان گفتگوی کم نظیر مان در شب شیشه ای را به یاد دارید سبب افتخار من است. پس به عنوان یک برنامه ساز زرد - البته به تعبیر سرکار عالی - فاش می گویم که شما را بازیگری بسیار وزین و مودب می دانم و همواره توانایی تان در ایفای سخت ترین نفش ها را تحسین می کنم. بی شک شما یکی از ارزنده ترین همکاران من هستید که همواره به حق درخشیده و به عشق مانا شده اید . پس در جنگ ابن روزهای رنگی، ترجیح می دهم که در حافظه ام سپید بمانید. چون شما را از جنس اشاره های درد می دانم و نه از بدجنسی کنایه های زرد. حالا یک دهه از آن شب متفاوت سپری شده و من ترجیح می دهم بدون استفاده از قلم موی زرد رنگی که به من نسبت داده اید روی بوم سپید نگاه زلال شما و طرفداران با وقار و فرهیخته تان کلام ارادت و احترام بنویسم. بی هیچ رنگی و درنگی . و اتفاقا با صدای بلند بگویم که مریلا زارعی اولین بازیگری بود که با اقتدار و اعتماد به نفس هنرمندانه به من کمک کرد که حداقل یک بار هم که شده، مفهوم هارد تاک واقعی را به مخاطبانمان نشان بدهیم.
بانوی سبز اندیش ایرانی، این همکار زردتان همیشه ارادتمند شما باقی خواهد ماند. یا علی".
 
Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگاران
کلمات کليدی: رضا رشیدپور ، مریلا زارعی،برنامه زرد