اتفاقی عجیب در برنامه مهران مدیری/ از طلاق پدر و مادر مایلی کهن در 18 سالگی تا مسبب کشته شدن بازیگر دورهمی! +فیلم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۸
کد مطلب: 46253
 
رویارویی محمد مایلی کهن با محمد نادری که در یک تصادف در 27 سال پیش باعث کشته شدن پدرش شده بود ، یک اتفاق عجیب و نادر را در دورهمی رقم زد .
به گزارش خبرایرانی، رویارویی محمد مایلی کهن با محمد نادری که در یک تصادف در 27 سال پیش باعث کشته شدن پدرش شده بود ، یک اتفاق عجیب و نادر را در دورهمی رقم زد.

محمد مایلی کهن مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس در مورد مربی تیم ملی گفت: برای کی روش هم سنجش اندازه گیری وجود دارد عده ای می گویند که من در بخش باشگاهی موفق نبودم شما بدانید که من نخواستم موفق باشم اگر می خواستم می توانستم با قیمت بالا بازیکن خارجی بگیریم اما من ترجیح دادم با بازی دادن به جوان ایرانی برای کشورم موثر باشم.

مایلی کهن که از منتقدین سر سخت حضور کی روش در تیم ملی است گفت: کی روش یک برند است و در این موضوع شکی نیست اما این برند برای کشور ما خوب نیست افتخار کی روش حدود یک ربع خوب بازی کردن مقابل آرژانتین است. شما ببینید آلمان هفت گل به برزیل می زند همان آلمان در بازی دیگر در وقت اضافه به سختی الجزایر را می برد.

فوتبال ورزشی نیست که تیم قوی تیم ضعیف را له کند فوتبال ورزش شگفتی هاست. شما ببینید در سالهای حضور ایشان چند بازیکن عضو تیم منتخب آسیا شدند در زمان مربی گری بنده جوانانی نظیر مهدوی کیا عزیزی و دایی به فوتبال جهان معرفی شدند و جزو بهترین بازیکن های آسیا بودند.

وی در ادامه از انتقادات سریالی خود از کی روش گفت: ما بسیاری از عناصر هجومی و سرمایه های کشور را در پست های مختلف به خاطر داریم که به خاطر یک اشتباها از حضور در تیم ملی محروم هستند زمان من هم برخی از این اشتباهات و بی اخلاقی ها وجود داشت اما این گونه نبود که من به خودم اجازه دهم یک بازیکن را برای همیشه از بازی ملی محروم کنم.زمانی علی دایی را در اوج آمادگی به دلیل بی انضباطی از تیم ملی خط زدم، ولی روزی هم از او به عنوان بهترین بازیکن زمین یاد کردم.

مایلی کهن در مورد حواشی پیش آمده بین خودش و آقای گل جهان گفت: دوست داشتم در هتل اوین بمانم اما نشد، در آنجا افرادی را دیدم که به خاطر مشکل مالی و بحث مهریه در زندان بودند که این موضوع واقعا مرا متاثر کرد ، از زمان حضورم در اوین می توانم یک کتاب بنویسم.

مایلی کهن با اشاره به اینکه پروین بهترین مربی داخلی است و بزرگتر ماست و باید احترام او را حفظ کنیم ولی در برخی اوقات انتقاداتی نیز به وی داشتیم افزود: ما یحیی گل محمدی های جوان و با پتانسیل بالا را در کشور داریم اما به گل محمدی یک دهم زمانی که به برانکو فرصت داده شد را ندادیم، برانکو یکسال بعد از حضور در ایران به رده چهاردهم جدول رسید و زمانی که به او داده شد موجب این شد که او تیمش اکنون بالای جدول باشد.

مایلی کهن در مورد زندگی شخصی اش گفت: مادر و پدر من در هجده سالگی بنا به دلایلی از هم جدا می شوند و مادرم با کارگری مرا بزرگ کرد، من هم در کنار درس سعی می کردم کار بکنم و در آمد زایی داشته باشم.

وی در مورد خاطره بلیت فروشی اش گفت: هر جا می دیدم صف است در صف می ایستادم و بیلیت یا هر چیزی که بود می خریدم و در بازار سیاه می فروختم. سمت چپ چهاراه طالقانی که آن زمان چهارراه ولی عهد بود دو سینما کنار هم بود که هر دو آنها بسیار شلوغ بود در صف ایستادم و سه تا بلیط خریدم و زمانی که مسئولین سینما متوجه این کار بنده شدند به شدت مرا زدند و این شد خاطره ی ما از بلیت فروشی در بازار سیاه که گفتم.

مایلی کهن در بخشی از صحبت هایش گفت: کشور من ثروتمند نیست سوپر ثروتمند است و پر از معادن و منابع مختلف جوان های ما سوپر طلا هستند اما متاسفانه ما این جوان ها را پودر می کنند و کشور های دیگر جوان هایشان که مثل چوب هستند به عنوان استعداد معرفی می کند.

وقتی مهران مدیری از او پرسید نظرش را در مورد این اسامی بگوید به این شکل پاسخ داد:

امیر قلعه نویی : بعدی
علی دایی : سخت کوش
عادل فردوسی پور: جفا به فوتبال ما می کند

ماجرای جدایی مادر و پدر محمد مایلی کهن تا انتقاد دنباله دار به کی روش

مایلی کهن با حضور در برنامه دورهمی مهران مدیری پرده از حقایق پشت پرده فوتبال و زندگی شخصی اش پرده برداشت.

دانلود ویدیو
 
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: اتفاقی عجیب در برنامه مهران مدیری/ مایلی کهن باعث کشته شدن بازیگر دورهمی شده بود!