۴
 
خوابگاه دانشجویی مختلط! / تصاویر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴
کد مطلب: 45341
 
اسکان تیم ورزشی پسران در خوابگاه‌های دخترانه دانشکده شریعتی سبب اعتراض دانشجویان دختر شده است.

اسکان تیم ورزشی پسران در خوابگاه‌های دخترانه دانشکده شریعتی، موجب اعتراض دانشجویان دختر شده است.

بنابراین گزارش اخیرا جمعی از پسران را در خوابگاه‌های دخترانه دانشکده شریعتی اسکان داده‌اند، بطوریکه دختران در محوطه خوابگاهی هر روز شاهد تردد و رفت و آمد پسران هستند.

براساس اخبار رسیده از دانشجویان خوابگاهی دانشکده شریعتی، اعتراضات دانشجویان مبنی بر اسکان ورزشکاران جوان پسر در جوار دانشجویان دختر خوابگاهی، فاطمه مهاجر رئیس دانشکده شریعتی را شبانه به خوابگاه‌ کشاند و وی با حضور در بین دانشجویان به بیان دلایل اسکان دادن پسران در محوطه خوابگاه دانشجویان دختر پرداخت.

طبق گزارشات رسیده مهاجر از فرهنگسازی در بین دانشجویان صحبت کرد و با گفتن دلایلی اعم از « دانشجویان دختر باید تعامل با آقایان را یاد بگیرند و این موقعیت، می‌تواند شروعی بر این امر باشد»، سعی در برقراری آرامش در بین دانشجویان معترض را داشت.

گفتنی است علی‌رغم توضیحات ارائه شده و سعی مسئولین در آرام نشان دادن جو موجود، حجم انبوه اعتراضات همچنان در بین دانشجوها وجود دارد.

لازم به ذکر است که ریاست دانشکده در پاسخ به این پیگیری‌ها «تامین بودجه» را دلیل قانع کننده‌ای دانسته و با بیان اینکه اختصاص خوابگاه به دانشجویان شبانه، هزینه بر است و این هزینه باید از راه‌های مختلف تامین شود، اسکان ورزشکاران جوان را در دانشکده توجیه کرد.

در گفت‌وگویی که با چند تن از دانشجویان دختر خوابگاه دانشکده شریعتی صورت پذیرفت متوجه شدیم سوالی که ذهن آنها را به خود مشغول ساخته این است که آیا نظارتی بر مسئولین مالی و فرهنگی دانشکده در راه‌های تامین بودجه و خرج کرد آن، وجود دارد؟

 
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری فارس
کلمات کليدی: خوابگاه‌های دخترانه،اسکان پسران
 


خانم موسوی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۵ ۱۴:۴۴:۰۴
سلام . توقع پخش شدن این خبر رو نداشتم منکه خودم از دانشجوهای شریعتی هستم این خبر رو رد میکنم. درسته خوابگاهمون رو به روی ساختمان خوابگاه پسراست.کسانی که خبر رو پخش کردن تا حالا همسایه جنس مخالف نداشتند؟! اینجا دانشگاست و هروز اساتید و کارمندان و نیروهای خدماتی آقا رفتوآمد دارن.این آقایون ورزشکارهم برای کمتر از یک هفته در یک ساختمان نزدیک خوابگاه دختران ساکن شدند و ناگفته نماند که جای جای دانشگاه هم نگهبان ها همیشه هستند.البته تا حدی آزادی ما سلب شده به این شکل که باید حتی شب ها کنار پنجره اتاقها با حجاب باشیم بنابراین بهتر بود اول با ما هماهنگ میکردند بعد که نظرات و جو را میدیدند راجب اسکان اقاپسرها تصمیم می گرفتند.لطفا این خبرو بردارید چون داره یک کلاغ چهل کلاغ میشه .بعضیا فک میکنن ما با پسرا هم اتاق شدیم! (2395)
 
همتی
۱۳۹۵-۰۲-۰۵ ۱۵:۳۵:۲۵
واقعا خاک بر س چنین تفکری بادلایل مذخرف!!!!! (2396)
 
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۵ ۱۶:۴۹:۱۴
من ساکن همین خوابگاه هستم
خوابگاه پسران ورزشکار در محیطی کاملا جدا از خوابگاه دختران است و مراقبت های لازم صورت گرفته
در ضمن هیچ اعتراضی هم نبوده (2397)
 
امیرزرین
۱۳۹۵-۰۲-۰۶ ۱۸:۱۷:۳۱
چه خوابگاه خوبی !!! اول مهمون دعوت میکنند و بعد نمیدونند که چه جوری براشون محل اسکان درست کنند . چه جالبه . کرور کرور محل اسکان توی دانشگاه ها که بخوان اسکان بدن . یه عده مرض دارند اینکارارو میکنند و یه عده هم به خاطر دل پاکشون حساس هستند . (2399)