دفاع «جری لوئیس» از «دونالد ترامپ»/عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۵
کد مطلب: 36943
 
«جری لوئیس» در سخنانی عجیب، ضمن دفاع از «دونالد ترامپ» کاندیدای تندوری ریاست‌جمهوری آمریکا، درباره وضعیت بحرانی مهاجران سوری گفت: مهاجران سوری در جهنمی که هستند، باقی بمانند.
«جری لوئیس»، کمدین یهودی هالیوود، در سخنان جدید خود در انتقاد از عملکرد دولت «باراک اوباما»، ریاست‌جمهوری آمریکا، گفت: همواره متوقف‌سازی تروریسم مورد تقاضای همه بوده ولی ما آنها را متوقف نکرده‌ایم. ما تنها از کارهایی که آنها انجام می‌دهند، گزارش منتشر می‌کنیم. این خیلی مسخره است.

سخنان عجیب «جری لوئیس»درباره مهاجران سوری
وی افزود: آنچه که من در رهبری «اوباما» می‌بینم، تنها شک و تردید است. شما نباید به عنوان یک رهبر در کارها و تصمیمات تان شک و تردید داشته باشید.

او در ادامه درباره وضعیت بحرانی مهاجران سوری گفت: مهاجران سوری در جهنمی که هستند، بمانند. هیچ کس به اندازه من برای بهبود وضعیت نوع بشر کار نکرده است، ولی آنها (مهاجران سوری) بخشی از این قضیه نیستند. اگر در میان 10 هزار مهاجر تنها 11 نیروی داعشی باشد، دیگر من چگونه می‌توانم شانسی برای خدمت به نوع بشر داشته باشم؟ نمی‌خواهم حتی یک فرانسوی یا یک انگلیسی دیگر را از دست بدهیم.

این کمدین 89 ساله در ادامه درباره کاندیداتوری «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا گفت: او فوق‌العاده است. او یک شومن است و ما هرگز شاهد حضور یک شومن بر جایگاه ریاست‌جمهوری نبوده‌ایم.

«لوئیس» در پاسخ به این جمله که البته «رونالد ریگان» نیز یک شومن بود، تأکید کرد: این دو کاملا با یکدیگر متفاوتند. شما نمی‌توانید او را با «رونالد ریگان» مقایسه کنید، «ریگان» به قدری خوب بود که می‌توانم سه ساعت پشت سر هم در تعریف و تمجید «ریگان» سخن بگویم!
 
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری فارس
کلمات کليدی: جری لوئیس ، باراک اوباما ، بازیگر سینما ، دونالد ترامپ