حضور وزیر دفاع درمنزل شهید سردار همدانی /عکس
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۰
کد مطلب: 29874
 
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در منزل شهید سردار حسین همدانی ضمن دیدار و گفتگو با خانواده این شهید گرانقدربا تجلیل از مقام ارجمند شهید حسین همدانی گفت: بی تردید شهادت این یار و یاور امام و مقام معظم رهبری منشأ تحول و نقطه عطفی در مبارزه و جهاد جبهه مقاومت علیه تروریست های تکفیری-صهیونیستی است.
سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان از شهید سردار سرتیپ پاسدار حاج حسین همدانی به عنوان ثلمه ای بزرگ یاد کرد و افزود: این شهید در راهی گام نهاد که ائمه و اولیای بزرگ الهی با شهادت خود پیشتاز آن راه بودند.

حضور وزیر دفاع در منزل سردار همدانی +عکس
به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، وی با تشریح صفات برجسته شهید همدانی گفت: ایشان به عنوان فرماندهی مومن، شجاع ،توانمند ، مردمی و عنصری فرهنگی ، نقش تعیین کننده و موثری در ترویج فرهنگ اهل بیت (ع) و نشر و گسترش ارزش های دفاع مقدس ، جهاد و مقاومت ایفاء نمود و با نثار خون پاک خود حقانیت این مسیر را اثبات و اعلام کرد.

سردار دهقان تأکید کرد بی تردید همرزمان و همراهان این شهید عزیز راه نورانی و رهایی بخش آن را ادامه خواهند داد و با انهدام کامل جریان جنایت کار تروریستی - تکفیری داعش انتقام خون این شهید و همه شهیدان جبهه مقاومت و زنان و مردان و کودکانی که مظلومانه به دست مزدوران نظام سلطه به شهادت رسیده اند را خواهند گرفت.

سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و مستشاران ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پنجشنبه هفته گذشته 16 مهر ماه، حین انجام ماموریت های مستشاری در حومه شهر حلب به دست تروریست های داعشی به شهادت رسید.
 
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری ایرنا
کلمات کليدی: وزیر دفاع ، سردار همدانی ، منزل ، عکس