جوراب‌های رامبد جوان باز هم سوژه شد! +عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰
کد مطلب: 106970
 
برنامه «خندوانه» که با پخش قرعه کشی‌های آخر هفته اش و «خنداننده شو» جذابیت گذشته اش را از دست داده است، اما خود رامبد جوان باعث می‌شود که همچنان مورد توجه رسانه‌ها قرار بگیرد.
جوراب‌های او در چند برنامه باعث سوژه خنده تماشاگران و رسانه‌ای شدن آن شد. گرچه او نخستین فردی نیست که جوراب هایش سوژه رسانه‌ها می‌شود. پیش از او آنگلا مرکل در صفحۀ اینستاگرامِ خود، عکسی از «ترودو» منتشر کرد که در آن، در حال پُز دادن به جوراب‌های دو رنگ خود است. یکی از جوراب‌های او صورتی و دیگری آبی بود. مرکل زیر این عکس نوشت: جوراب‌های عالیِ ترودو؛ نخست وزیر کانادا در دیدار مسئولان ناتو در بروکسل، به خریدِ تازۀ خود می‌نازد! ترودو پیش از این نیز با پوشیدن جوراب‌های گل گلی، رنگی و متفاوت، رسانه‌ها را به این موضوع جلب کرده بود.

دو سال پیش هم امیرحسین رستمی با حضور در برنامه «ماه عسل» و جوراب‌های قرمزش سوژه رسانه‌ها شده بود. رامبد جوان سال گذشته هم در یکی از برنامه‌های «خندوانه» که کورش تهامی در آن به عنوان مهمان حضور داشت، با پوشیدن جوراب هندوانه‌ای اش باعث خنده حضار شد و بار دیگر در هفته‌ای که گذشت هم این اتفاق در برنامه اش تکرار شد.


 
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: رامبد جوان ، خندوانه ، جوراب‌