همکاری دوباره گلزار و منوچهر هادی در یک سریال +تصاویر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴
کد مطلب: 106880
 
تهیه کننده سریال "دل" گفت: سریال دل با حضور محمدرضا گلزار، ساره بیات، یکتا ناصر و محمدرضا فروتن جلوی دوربین می‌رود و قرارداد سایر بازیگران نیز در هفته آینده منعقد می‌شود.
تهیه کننده سریال "دل" گفت: سریال دل با حضور محمدرضا گلزار، ساره بیات، یکتا ناصر و محمدرضا فروتن جلوی دوربین می‌رود و قرارداد سایر بازیگران نیز در هفته آینده منعقد می‌شود.

ایرج محمدی تهیه کننده سینما و تلویزیون درباره آخرین فعالیت‌های هنری خود گفت: این روز‌ها تهیه کنندگی سریال "دل" را به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی بابک و میثم کایدان برعهده دارم که در مرحله پیش تولید قرار دارد.
 
وی در همین راستا افزود: سریال "دل" با سرمایه گذاری صادق یاری برای شبکه نمایش خانگی تولید و از اول شهریورماه فیلمبرداری آن شروع می‌شود.

این تهیه کننده درباره بازیگران سریال "دل" اظهار کرد: سریال دل با حضور محمدرضا گلزار، ساره بیات، یکتا ناصر و محمدرضا فروتن جلوی دوربین می‌رود و قرارداد سایر بازیگران نیز در هفته آینده منعقد می‌شود.
 
محمدی ادامه داد: تولید سریال دل ۸ ماه طول می‌کشد و فیلمبرداری در شهرستان‌های مختلف انجام می‌شود، اما هنوز شهر‌های آن مشخص نشده است.

وی سریال "دل" را اثری متفاوت و پربازیگر دانست و بیان کرد: قطعا سریال "دل" با کارگردانی خوب منوچهر هادی، متن قوی بابک کایدان که ملودرامی اجتماعی است و بازیگرانی که در آن حضور دارند با استقبال بالای مخاطب روبرو خواهد شد.
 
محمدی با اشاره به اثر دیگرش "پا‌های بی قرار" خاطرنشان کرد: روز یکشنبه فیلمبرداری "پا‌های بی قرار" با لوکیشن دانشگاه صدا و سیما به پایان رسید که ۴ روز آخر فیلمبرداری در این لوکیشن بود. در ادامه کار سریال برای پخش به سازمان ارائه می‌شود تا درباره زمان پخش آن تصمیم گرفته شود.
 
Share/Save/Bookmark
مرجع : میزان
کلمات کليدی: گلزار ، منوچهر هادی ، سریال دل ، پاهای بیقرار