سلفی خطرناک گروگانگیر در لحظه‌ گروگانگیری! +عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۳
کد مطلب: 101302
 
ماجرا از این قرار است که کتابدار یک کتابخانه در شهر سائوپائولوی برزیل به نام (ماریا آنالیا داکونسیساو) ۶۰ ساله در ایستگاه اتوبوس ایستاده بود که ناگهان زن دیگری او را غافلگیر می‌کند و یک چاقوی تیز را زیر گردن او گذاشت. او با تهدید از او خواست تا با یک روزنامه تماس بگیرد: "تو من را نجات خواهی داد... همین الآن با یک روزنامه تماس بگیر. "
هر چقدر علاقه‌ی ما به گرفتن عکس سلفی در مناسبت‌های مختلف زیاد باشد، به اندازه‌ی علاقه‌ی این خانم برزیلی نمی‌رسد. او به تنهایی تمام مرز‌های گرفتن سلفی را جا به جا کرده است. این شهروند برزیلی در حالیکه گروگان گرفته شده بود و زیر تهدید سلاح مبادرت به گرفتن عکس سلفی نمود.

ماجرا از این قرار است که کتابدار یک کتابخانه در شهر سائوپائولوی برزیل به نام (ماریا آنالیا داکونسیساو) ۶۰ ساله در ایستگاه اتوبوس ایستاده بود که ناگهان زن دیگری او را غافلگیر می‌کند و یک چاقوی تیز را زیر گردن او می‌گذارد. او با تهدید از او خواست تا با یک روزنامه تماس بگیرد: "تو من را نجات خواهی داد... همین الآن با یک روزنامه تماس بگیر. "

بنا به گزارش روزنامه‌ی بریتانیایی (دِ سان) این زن برزیلی به جای تماس گرفتن با روزنامه در حالیکه تظاهر می‌کرد در جستجوی شماره تلفن روزنامه است یک عکس سلفی از خود می‌گیرد و آن را به روانپزشک خود که از او وقت قبلی داشت می‌فرستد. روانپزشک هم به سرعت با پلیس تماس می‌گیرد. پلیس سر می‌رسد و پس از اتفاقات پر هیجان و خطرناک گروگانگیر دستگیر می‌شود. تاکنون علل و انگیزه‌های این گروگانگیری مشخص نشده است.
 
Share/Save/Bookmark
کلمات کليدی: سلفی خطرناک ، لحظه‌ گروگانگیری ، گروگانگیر ، عکس